reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie szczypie bez chłodzenia także dziękuję i sporbuje twojego sposobu bo masakra jest po prostu[emoji9]

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi czasami wyjdze jakis ale znacznie mniejszy i wiem ze cieple te zastrzyki takie robia krwiaki i staraj sie masowac miejsce po zastrzyku zeby guzy nie zostaly ci, mi jeden zostal i nie chce zejsc.
 
Ja po wizycie i jest średnio endo 5mm 14dc, zwiększono mi estrofem do 2x2 dziennie kolejna wizyta we wtorek. Jak rosło Wasze endo? Czy jest jeszcze szansa, że podrośnie i bede miała crio?
 
No to super.. . Fajnie iść z kims ....super... Ale się cieszę.... życzę dużo pięknych Jajcorow
ja tez się cieszę i liczę jeszcze na Dżoanę że w podobnym terminie będzie miala transfer jak my :) Co do jajcorów przy każdym z podejść a było ich dwa miałam po 6 jajek. Teraz mam większe dawki więc liczę na więcej. A właśnie jakie masz dawki leków?
 
Ja po wizycie i jest średnio endo 5mm 14dc, zwiększono mi estrofem do 2x2 dziennie kolejna wizyta we wtorek. Jak rosło Wasze endo? Czy jest jeszcze szansa, że podrośnie i bede miała crio?
podczas transferu mialam okolo 10 mm przez 3 dni wzroslo z 8, ale u mnie tez zawsze kiepsko bylo z endo. poprzedni crio odwolany wlasnie z tego powodu. jadlam duzo migdalow i czerwone wino, awokado. estrofem na poczatku kazal mi lekarz lykac potem po okresie dopochwowo i odkad luteine biore to znow lykam estrofem. od 8 mm jest mozliwy transfer, ja poprzednim razem tez mialam grubsze bo 13 mm, ale sie nie udalo, skonczylo sie poronieniem , wiec teraz sie pocieszam ze moze ciensze to bedzie lepiej szybciej sie zagrzebia i zostana juz ze mna ;) transfer mialam w 19 dc wiec jesli masz 5 dniowe to jest jezzcze 5 dni zeby wzroslo, badz dobrej mysli
 
reklama
ja tez się cieszę i liczę jeszcze na Dżoanę że w podobnym terminie będzie miala transfer jak my :) Co do jajcorów przy każdym z podejść a było ich dwa miałam po 6 jajek. Teraz mam większe dawki więc liczę na więcej. A właśnie jakie masz dawki leków?
Kochana ja po dzisiejszej wizycie obstawiam transfer na 25 lub 28 sierpnia, pewnie jako pierwsze pójdę "na odstrzał" :p :) a ty kiedy kontrola? :)
 
Do góry