reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No Oki. To czekam. Już by mogła przyjść bym była spokojniejsza.... jutro będzie 7 dZień.. . A 14.08 idę na wizytę do lekarza i miłą mi rozpisać leki na stymulacje.... A Ty kochana już przyjmujesz ??
Jeszcze nie bo zrobiła mi się torbiel, idę w poniedziałek na kontrol i mam nadzieje, ze już zacznę. :tak:
 
Już po wizycie wszystko Ok ciąża tydzień 7 widać już na USG było cały zarys dzieciaczka serduszko i ma prawie 1cm ;) biło mąż ucieszony bo zobaczył też ;) leki po woli odstawiać mam co nie które i zmniejszać dawki wizyta za 3 tyg L4 do końca miesiąca a plamienia jak bedą krwią czy brudy mam nie jechać do szpitala tylko do niej i mam się nie przejmować bo wszystko jest w porządku
Super [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wieczorem przyjechałam do domu pospalam z 3 h i caly czas leżę tylko do łazienki chodzę ;) mam nadzieje ze będzie dobrze bo ten 1 AA to chyba dobra klasa com dziewczyny ?
 
reklama
Hej:) u mnie 11 dzień po punkcji.
Byly zle i dobre dni... dziś jakby nie te zastrzyki zakrzepowe to nie pamietalabym jak bardzo stresowalam się skutkami ubocznymi przestymulowania. Zdeczka tylko trochę zaczęły mnie denerwować lekkie jak narazie swędzenie miejsc intymnych... może wziąć coś profilaktycznie? Bo po @ będę musiała znowu powtórzyć wymazy.
 
Do góry