reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a mi nikt nie powiedzial ze mam miec pelny pecherz przy transferze i 5 minut przed poszlam do wc
Wiec nie wiem czy faktycznie musicie tak trzymac mocz[emoji6]
Ja przed transferem podczas usg usłyszałam od pani dr, że za mało wypiłam. I do transferu musiałam jeszcze sporo wypić :) Więc co klinika to inna teoria ;)
 
U mnie kilka miesięcy temu (przy stymulacji do iui) była właśnie na 3,5cm i zdążyła się wchłonąć do miesiączki. Teraz (miesiąc po stymulacji do ivf) w 3dc miałam prawie 5cm - z poprzedniego cyklu. Więc myślę że jak 3,5cm to mała i nie będzie z nią większego problemu :)
To cieszę się, ze jest mała. Tylko, ze ja jestem już 16 dni na gonapeptylu i miałam zacząć stymulację właściwa w poniedziałek i wtedy byłam w 4 dniu cyklu.
 
reklama
Już po wizycie wszystko Ok ciąża tydzień 7 widać już na USG było cały zarys dzieciaczka serduszko i ma prawie 1cm ;) biło mąż ucieszony bo zobaczył też ;) leki po woli odstawiać mam co nie które i zmniejszać dawki wizyta za 3 tyg L4 do końca miesiąca a plamienia jak bedą krwią czy brudy mam nie jechać do szpitala tylko do niej i mam się nie przejmować bo wszystko jest w porządku
 
Do góry