reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ratunku ! Dziś mój 5 dpt 3 dniowych kropeczek i jednocześnie 9 z luteiną , która strasznie mnie podrażnia.... powiedzcie czy mogę coś na własną rękę zrobić żeby chociaż trochę sobie pomóc ?
Ja nie miałam tego problemu, ale pamietam ten temat, natomiast nie pamiętam czy był jakis medykament, który pomagał... ale musisz się często podmywać, bo luteina może działać jak peeling...
 
reklama
Dziewczynki dzisiaj mam super dzień kończę 24 lata byłam u lekarza i startujemy pierwszy zastrzyk już zrobiony tak strasznie nie było zastrzyki mam z Puragonu dawka 300 i kolejna wizyta w poniedziałek jestem taka szczęśliwa te urodziny to są najlepsze jakie miałam; )
Wszystkiego najlepszego i spełnienia tego najwazniejszego marzenia o ktore wlasnie zaczelas dzis walczyc :*
 
Ja nie miałam tego problemu, ale pamietam ten temat, natomiast nie pamiętam czy był jakis medykament, który pomagał... ale musisz się często podmywać, bo luteina może działać jak peeling...

No właśnie robię to po każdej wizycie w toalecie ale czuje, że jest coraz gorzej....
 
reklama
Do góry