reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zrób jutro nie czekaj zobaczysz że będzie dobrze ja też mówiłam że będzie zle itd bo te bóle itd a mówie do męza dziś jak będzie nie Ok dajesz mi faje i pale paczkę a paczka teraz musi poczekać damy rade :)
Jutro to odpada bo jest 8 dzień, jak coś to piątek 9 dpt ;-) Oj to znaczy,że moje bóle też mogą świadczyć o powodzeniu ;-) Oby tak było ;-)
 
Jutro to odpada bo jest 8 dzień, jak coś to piątek 9 dpt ;-) Oj to znaczy,że moje bóle też mogą świadczyć o powodzeniu ;-) Oby tak było ;-)
Powiem ci że naczytałam się dużo że jak bóle to zle jak nie ma bóli też zle byłam pewna ze @ a tu psikus, pisałam do do gin to wspomniałam jej o tych bolach brzucha czasem w dole boli i jajnik raz zakłuje i tak jakby plecy ale łopatki napisała ze ze to normalne i zebym się nie stresowała.Wierze że i u ciebie będzie dobrze :)
 
A możecie mi powiedzieć mniej więcej jak wiecie który wychodzi to tydzień według norm z labolatorium jest to 4 ale powiedzieli mi z mojej kliniki że jak już będe na wizycie to dr mi wszytsko powie bo po transferach z mrozaczków to inaczej się liczy bo moja wynik 128,1 ale normy są podane na ciąże naturalne starania
 
Pogadaj jeszcze raz z tym lekarzem. Bo to nie tylko wazne ze antykoncepcyjne ale ich sklad tez sie chyba zmienia w zaleznosci od fazy cyklu, wiec nie wystarczy wziac kilka na chybil trafil, trzeba brac po kolei, a.w twoim przypadku tak jak lekarz zaleci.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Już wiem
Kontaktowalam się z klinika jak najbardziej mogę wziąść pogulki a po odstawieniu za 15 dni podejdę do transferu kolejnego

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry