reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja do dr Zygler-Przysucha chodzę, a Ty? I na jakim jesteś etapie?

Ja zaczęłam w zeszłym roku od dr Łukasiewicz, potem trafiałam z przypadku do rożnych lekarzy. Dr Taszycka, dr Starosławska, Dr Obuchowska..
Transfer tez za każdym razem robił ktoś inny ;-)
Aktualnie dziś za około godzinę mam wizytę serduszkową...7t1d ciąży...
Zobaczymy :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pięknie napisane ;-) zapewne się spełni, z taką mamusią to będzie miała bez przerwy wiosnę ;-)
Oby, bo ja dzis mam placzliwy dzien. Siedze na tarasie i rycze bez powodu. Mialam robic mielone, bedzie sadzone, pranie wyschlo i musze poskladac, zebym go nie zignorowala to postawilam kosz na srodku salonu i... wyszlam na taras :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Serio? Nie sądziłam, ze tak szybko uslysze o kolejnej Żywii, ale ciesze sie, bo to piekne imie! Prawdziwie slowianskie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie u niej pierwszy raz usłyszałam to imię :) ale to piękne imię :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby, bo ja dzis mam placzliwy dzien. Siedze na tarasie i rycze bez powodu. Mialam robic mielone, bedzie sadzone, pranie wyschlo i musze poskladac, zebym go nie zignorowala to postawilam kosz na srodku salonu i... wyszlam na taras :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobre i to :) przyjdzie m to poskłada :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pierwszy raz słyszę ;-) Ale rzeczywiście piękne no tym bardziej jak ktoś zna przesłanie imienia ;-)
A jak nie zna to nie kojarzy się z życiem?

Moje imie tak na prawde nic nie znaczy. Magdalena to kobieta.pochadzaca z Magdalii, wiec Maria Magdalena ti byla Maria z Magdalii, to tak jakby komus dac na imie Nazarejczyk, bo byl Jezus z Nazaretu. Imię ma dluga tradycje, jest ladne w brzmieniu, ale nie zawiera w sobie tego ukrytego zaklecia :) chcialam tak wybrac imie mojemu pierwszemu dziecku, zeby nioslo mu szczescie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaczęłam w zeszłym roku od dr Łukasiewicz, potem trafiałam z przypadku do rożnych lekarzy. Dr Taszycka, dr Starosławska, Dr Obuchowska..
Transfer tez za każdym razem robił ktoś inny ;-)
Aktualnie dziś za około godzinę mam wizytę serduszkową...7t1d ciąży...
Zobaczymy :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia!

Dziewczyny prosze, wpisujcie sie do kalendarza, bo niedlugo sama tam.zostane...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby, bo ja dzis mam placzliwy dzien. Siedze na tarasie i rycze bez powodu. Mialam robic mielone, bedzie sadzone, pranie wyschlo i musze poskladac, zebym go nie zignorowala to postawilam kosz na srodku salonu i... wyszlam na taras :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zaczynają się ciążowe płaczki? ;);)
Uśmiechnij się, masz wspaniałą córcię pod serduszkiem, czego Ci więcej do szczęścia potrzeba :D:D
 
reklama
Do góry