reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeju strasznie duzo tego..

Ja myslalam ze nospe max to 3 dziennie mozna?

A co to jest ten buscopan? I czy lepiej nospe zwykla czy max kupic? Bo musze zrobic zapasy i zabrac ze soba bo u nas nie ma nospy..

Miałam przepisane no spa forte jak dobrze pamiętam, ale nie dostałam recepty. Ponoć forte i max to, to samo, a zwykła jest chyba słabsza. Buscopan to też coś przeciw rozkurczowego.

Wiem, że dużo, ale takie miałam zalecenia. Troszkę sobie zmniejszyłam dawkę, ale tak jak mówię brałam to od transferu do pozytywnej bety. Czyli 7 dni.
 
reklama
Miałam przepisane no spa forte jak dobrze pamiętam, ale nie dostałam recepty. Ponoć forte i max to, to samo, a zwykła jest chyba słabsza. Buscopan to też coś przeciw rozkurczowego.

Wiem, że dużo, ale takie miałam zalecenia. Troszkę sobie zmniejszyłam dawkę, ale tak jak mówię brałam to od transferu do pozytywnej bety. Czyli 7 dni.
Nie miałaś recepty? No spa w tej chwili chyba jest na receptę, z tego co kojarzę? Wydaje mi się,że 6 tabletek na dzien to bardzo dużo,ale się nie znam... ja mam 3x1 w razie potrzeby.
 
Nie miałaś recepty? No spa w tej chwili chyba jest na receptę, z tego co kojarzę? Wydaje mi się,że 6 tabletek na dzien to bardzo dużo,ale się nie znam... ja mam 3x1 w razie potrzeby.

Nie dostałam recepty po wizycie, być może było tego wszystkiego za dużo i widocznie zagubiła się w akcji przy wypisywaniu. Dostałam na maila receptę, ale wykupiłam już wcześniej.

Ja tam nie podważam czy dużo czy mało. Pisałam wcześniej na forum jak to u dziewczyn było. Miałam taką rozpiskę, zresztą... to już było :) Bombel rośnie, serduszko bije, to dla mnie najważniejsze.
 
Dziewczynki jutro będzie 17 dpt. który to tydzień ciąży? Zarodek był 5 dniowy . Kiedy na wizycie usłyszałyście serduszko?
 
reklama
Do góry