reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jem...jem...i górą i dołem :)Ciekawe kiedy się odstawia?
Ja jestem w 21 tygodniu i doskonale znam ten dyskomfort. Najgorsze to wyciekanie leku. Zmieniaj wkładki nawet co pół godziny żeby było tam cały czas sucho. Na zewnątrz lekarz pozwolił mi używać clotromazolum. Ja nadal biorę lutka dwa razy dziennie. Mój lekarz powiedział, że relaksuje szyjkę macicy. Dbam więc chociaz o jej zrelaksowanie i czekam chwili by odstawić to zupełnie[emoji4]
 
@Vinszka ile Ty razy brałaś tą nospę po transferze? Bolał mnie brzuch po ostatnim transferze, ale nie brałam nospy, zresztą cały czas boli po punkcji i podejrzewam, że po transferze znowu będzie bolał, teraz na pewno zaopatrzę się w nospę ale nie wiem jak ją brać, 3x1 czy 3x2??? :):)

Kochana już sprawdziłam rozpiskę i przypomniało mi się jak wiele tego miałam zażywać. W dniu transferu i w kolejne dni (aż do pozytywnej bety) miałam przyjmować 4x2 no spa max 4x2 buscopan i 4x1 relanium.
Stwierdziłam, że to dla mnie za dużo, więc brałam przez 3 dni: 3x2 no spe max, 3x1 buscopan i 3x1 relanium. Po tych trzech dniach 3x1 no spa i do wykończenia opakowania buscopanu 3x1 no i relanium 3x1.
 
dziewczyny czy przed badaniem progesteronu jutro rano mam wziąć ten arsenał luteiny jak zwykle? czy po badaniu dopiero? zapomniałam zapytać lekarza a teraz już nie będę dzwonic...
jutro 7dpt, w podbrzuszu mam jakiś armagedon i raczej złe przeczucia ale i tak nadzieja się tli minimalna... :)
Ja byłam wczoraj na bad progesteronu rano i nie bralam leków żadnych tylko po badaniu chodzi o luteine itp...a jestem 3 dpt
 
@natalix0 ja nie odczuwam po luteince takiego dyskomfortu, ale staram się często podmywać i wkładki zmieniać, bo jakby nie patrzeć, to wypływa od czasu do czasu.
 
dziewczyny czy przed badaniem progesteronu jutro rano mam wziąć ten arsenał luteiny jak zwykle? czy po badaniu dopiero? zapomniałam zapytać lekarza a teraz już nie będę dzwonic...
jutro 7dpt, w podbrzuszu mam jakiś armagedon i raczej złe przeczucia ale i tak nadzieja się tli minimalna... :)

W zaleceniach u mnie przyjąć wszystkie leki, ale 3-4h przed pobraniem krwi.
 
reklama
Kochana już sprawdziłam rozpiskę i przypomniało mi się jak wiele tego miałam zażywać. W dniu transferu i w kolejne dni (aż do pozytywnej bety) miałam przyjmować 4x2 no spa max 4x2 buscopan i 4x1 relanium.
Stwierdziłam, że to dla mnie za dużo, więc brałam przez 3 dni: 3x2 no spe max, 3x1 buscopan i 3x1 relanium. Po tych trzech dniach 3x1 no spa i do wykończenia opakowania buscopanu 3x1 no i relanium 3x1.
Jeju strasznie duzo tego..

Ja myslalam ze nospe max to 3 dziennie mozna?

A co to jest ten buscopan? I czy lepiej nospe zwykla czy max kupic? Bo musze zrobic zapasy i zabrac ze soba bo u nas nie ma nospy..
 
Do góry