reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Także w domu posprzatalam, obiad ugotowalam i zbieram się powoli po moje Szczęście :-* criotransfer zaplanowany na godzine 14 :-)
Kciuków proszę nie puszczać przez najbliższe dwa tygodnie :-))) obiecuję,że sie odwdzięczę :-)
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak teraz jeszcze sprawdzałam i wiesz że chyba nie miałam badanego bo nie widzę żebym miała wyniki....

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
No właśnie ja przy ostatnim podejściu też nie miała badanego progesteronu, a miałam innego lekarza, czyli to chyba od lekarza zależy z tego co czytałam.
 
Dziewczyny. Wpisałam się też na innych logach, ale brak odzewu. Jaką klinikę leczenia niepłodności polecacie na terania Trojmiasta? OCzywiscie kwestie finansowe bardzo sie dla mnie licza...
 
Dzwonił do mnie mój gin, że transfer w sobotę się odbędzie bo ten progesteron jest wynikiem tych zastrzyków niedzielnych. Gdybym w niedzielę rano go zmierzyła i wyszedłby wysoki to wtedy problem, a ja go zmierzyłam w pon rano czyli już po zastrzykach z pregnylu między innymi i ten wynik już się nie liczy. Także w sobotę mój wielki dzień :D:D
A z 5 moich jajeczek mam 3 zarodki w hodowli (ostatnio były dwa) :D:D
Zawsze są jakieś plusy tego wszystkiego moje kobitki kochane :D:D
 
reklama
Do góry