reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Super :) jednak razem
Dzwonił do mnie mój gin, że transfer w sobotę się odbędzie bo ten progesteron jest wynikiem tych zastrzyków niedzielnych. Gdybym w niedzielę rano go zmierzyła i wyszedłby wysoki to wtedy problem, a ja go zmierzyłam w pon rano czyli już po zastrzykach z pregnylu między innymi i ten wynik już się nie liczy. Także w sobotę mój wielki dzień :D:D
A z 5 moich jajeczek mam 3 zarodki w hodowli (ostatnio były dwa) :D:D
Zawsze są jakieś plusy tego wszystkiego moje kobitki kochane[






Super to będzie nasz dzień :)
 
reklama
Dzwonił do mnie mój gin, że transfer w sobotę się odbędzie bo ten progesteron jest wynikiem tych zastrzyków niedzielnych. Gdybym w niedzielę rano go zmierzyła i wyszedłby wysoki to wtedy problem, a ja go zmierzyłam w pon rano czyli już po zastrzykach z pregnylu między innymi i ten wynik już się nie liczy. Także w sobotę mój wielki dzień :D:D
A z 5 moich jajeczek mam 3 zarodki w hodowli (ostatnio były dwa) :D:D
Zawsze są jakieś plusy tego wszystkiego moje kobitki kochane :D:D

Trzymam zatem kciuki za te trzy zarodeczki :) :)
 
Vinszka a co u Cibie?

A mam dylemat, ale to napisałam już na ciężarówkach. :p
Czuję się całkiem dobrze. Czasami coś mnie zakuje, a wczoraj nawet pojawiły się mdłości. Dziś jak ręką odjął i niech tak zostanie. :p Czekam na USG małego bobo, a do soboty mi się dłuży.

Ostatnio też neoparin robi mi krzywdę w postaci siniaków. Nie miałam tego wcześniej, ale trwam w mojej dawce szczęścia licząc dni i tygodnie.
 
reklama
Wiem że to dziwne zabrzmi ale jak mi ostatnio wysiadło gardło i nic nie pomagało to tylko octanisept pomógł tak tak ten na rany. Dwa razy popryskałam gardło i jak ręką odjął.


Dziewczyny dziś pierwszy dzień zastrzyków czyli oficjalnie zaczęłam stymulację i tym samym protokół. To super uczucie gdy coś już się robić zaczyna. Ja nienawidząca igieł czuję radość gdy mąż wbija mi je w brzuch bo wiem że każda z nich to krok do naszego szczęścia :)
No to wracasz do gry :D:D
 
Do góry