reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Znowu sie nie udalo beta <1.2.
Już nie mam siły :(

Tak mi przykro ;( wiem co czujesz.. ale musimy być twarde!! Nie będę Ci pisać że "będzie dobrze" bo to jest najbardziej wkurw.. po prostu to szczęście na nas czeka tylko my musimy trochę bardziej o nie zawalczyć.. trzymaj się kochana!!
 
A ja siedze i skanuje dokumentacje do invicty juz 3h masakra ile tego jest a narazie tylko moja historia choroby plus wynik. Emka chyba jednak ogarne jutro :)
 
reklama
W końcu dojdzie do każdej z nas:) musimy w to głęboko wierzyć to ile my już przeszlysmy utwierdza nas w tym że jesteśmy tak silne i tak zdeterminowane w tym do czego dążymy jak mało kto:) damy radę no bo kto jak nie my?! ;)
Nie ma innego wyjscia :)
A jak szczescie do nas w koncu zajdzie to ze zdwojona sila :)
 
Do góry