reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?


Mój maż uprawia bardzo dużo sportu - biega po 25 km 3 razy w tygodniu do tego jeździ na rowerze, alkohol pije w małych ilościach od święta, odżywia się dobrze (owoce, warzywa pełnowartościowa dieta) i niestety wyniki poprawiaja się co do ruchliwości ale nie co do prawidłowej budowy [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie zazdroszczę bo i tak wydaje krocie na leki. Ale mamy wyczajona taka tania aptekę, różnice w cenie leków są kosmiczne.

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
Ja jak poprosiłam lekarza o zmiane lutinusa na luteine to powiedzial ze i tak duzo roznicy nie bedzie a jak po aptekach chodzilam to wszedzie lutinus byl po ponad 200zl w jednej aptece ktora współpracuje z klinika to krzykneli 260zl za op 21tab. A luteina max 60zl. Faktycznie małej roznicy nie bylo[emoji6]
 
Mój maż uprawia bardzo dużo sportu - biega po 25 km 3 razy w tygodniu do tego jeździ na rowerze, alkohol pije w małych ilościach od święta, odżywia się dobrze (owoce, warzywa pełnowartościowa dieta) i niestety wyniki poprawiaja się co do ruchliwości ale nie co do prawidłowej budowy [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
akurat jazda na rowerze nie jest dobra dla plemników z tego co się orientuję...
 
A powiedz mi czy po histeroskopii czekałaś jeden cykl czy od razu startujesz? I ile czekałaś na wyniki histopatu?



Ja sie umawiałam jak mi pasowało, nie miało to znaczenia.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Czekałam 4 tyg na wyniki histopatologiczne.Jeden cykl w sumie mi teraz wychodzi że czekałam.
 
Ja jak poprosiłam lekarza o zmiane lutinusa na luteine to powiedzial ze i tak duzo roznicy nie bedzie a jak po aptekach chodzilam to wszedzie lutinus byl po ponad 200zl w jednej aptece ktora współpracuje z klinika to krzykneli 260zl za op 21tab. A luteina max 60zl. Faktycznie małej roznicy nie bylo[emoji6]

A ma ten sam skład? Jeśli ma to masz prawo wymienić na tańszy Zamiennik.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny siedzę w pracy i łzy same napływają mi do oczu. Staram sie nie zagłębiać w rozpacz i nie analizować, ale to samo co chwile wraca. Porażka tak strasznie boli. Nie potrafię sie pogodzić z myślą ze może nam sie nigdy nie udać. Mam jeszcze 2 szanse a potem koniec. Zadłużyliśmy sie żeby zrealizować te procedurę. Nie bedzie mnie stać na kolejna [emoji30]. Nie wiem co robić - jestem totalnie rozbita. Nawet pracować mi sie nie chce.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mój maż uprawia bardzo dużo sportu - biega po 25 km 3 razy w tygodniu do tego jeździ na rowerze, alkohol pije w małych ilościach od święta, odżywia się dobrze (owoce, warzywa pełnowartościowa dieta) i niestety wyniki poprawiaja się co do ruchliwości ale nie co do prawidłowej budowy [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ponoć duzo sportu to tez niedobrze, a rower tez słyszałam,ze lepiej odpuścić, kolarze po wyscigu( nie pamietam na ile km) to potrafią pół roku być bezpłodni [emoji15]
I trzeba pamiętać, ze z ta morfologia to raczej wojna przegrana...


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry