reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam jeszcze 2, ale nie mam nadziei w tej chwili ze sie z którymkolwiek uda! Crio jest szansa nawet powyżej 40% skoro jest tak duża szansa to czemu nam sie nie udało. Mamy już jedno dziecko co sie mogło takiego zmienić ze sie nie udaje. [emoji30][emoji24]
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mruch, w poniedziałek przeżywałam podobną rozpacz co Ty:(
Wiele z nas wie jakie to okropne uczucie...:(
 
Mam jeszcze 2, ale nie mam nadziei w tej chwili ze sie z którymkolwiek uda! Crio jest szansa nawet powyżej 40% skoro jest tak duża szansa to czemu nam sie nie udało. Mamy już jedno dziecko co sie mogło takiego zmienić ze sie nie udaje. [emoji30][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Odpocznij.....zdobędziesz nowe siły do walki. ...to wszystko chyba jest loteria...:(
 
Przykro mi Kochana.....

Ale dołożymy Cię do kwietniowych porodówek za to :tak:
Nie smuć się my też to przechodziłyśmy, teraz zrób co chcesz, zaszalej, zrób co chcesz i zbieraj siły od nowa i jaaazda!!! :yes:

Raczej do Majowych, bo odpuszczam w przyszłym miesiącu potrzebuje przerwy. Jadę na wakacje 19 lipca poszaleje. Uchleje sie, już zapaliłam papierosa bo sie załamałam po tej informacji. Poddać sie nie poddam. Mam jeszcze 2 próby. To wszystko jest takie trudne! Zastanawiam sie nad zmiana lekarza. Zaciągnięciem innej opinii.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że to stare pytanie ale kto pyta nie błądzi a ja lubię pytać :p
czy mogę się kochać w krótkim protokole w trakcie stymulacji?
W długim mi nie pozwoliła, bo mogły popękać pęcherzyki, a skoro za tydzień pewnie dopiero punkcja (nie znam się bo to pierwszy raz ten krótki) to mogę w weekendzik jakiś seksik odwalić czy celibat? ;):p:D
No raczej :) bo pozniej to nie wiadomo jak bedzie jak w ciazy bedziesz. Ja i przy dlugim i przy krotkim dopoki nie bolaly mnie w trakcie jajniki to uzywalam do woli :D :p
 
reklama
Do góry