reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj ja tak miałam :eek: wcześniej nie wiedziałam co to ból piersi nigdy mnie nie bolały np przed okresem a podczas stymulacji i ponpunkcji spać nie mogłam bo każda pozycja mi nie pasowała.
Ja też nie wiem jak się ułożyć, żeby mniej bolały. Oby skończyło się jak najszybciej.
ja dzisiaj się dowiem ile jajeczek się zapłodniło i ile zamrożą. Czekam na telefon i lekko się denerwuje.
 
Powodzenia dziś na wizytach , bety na wysokości[emoji4]i ślicznych widoków na usg[emoji6]
@Ewunka śliczne maleństwo [emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj 4.... Ale jakby jest lepiej.Dzisiaj bardziej dokucza mi ból krzyża....
Bol krzyża to może byc dobry objaw [emoji110] [emoji4] ja taki mialam chyba w 5 dniu po transferze i jedna z dziewczyn na forum mi wlasnie wtedy napisala ze to moze byc to [emoji7] i to bylo to a innych objawow nie mialam [emoji4] trzymam kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bol krzyża to może byc dobry objaw [emoji110] [emoji4] ja taki mialam chyba w 5 dniu po transferze i jedna z dziewczyn na forum mi wlasnie wtedy napisala ze to moze byc to [emoji7] i to bylo to a innych objawow nie mialam [emoji4] trzymam kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojejku....dajesz nadzieje<3<3 :D
 
reklama
Ja też nie wiem jak się ułożyć, żeby mniej bolały. Oby skończyło się jak najszybciej.
ja dzisiaj się dowiem ile jajeczek się zapłodniło i ile zamrożą. Czekam na telefon i lekko się denerwuje.
Mi przeszło po okresie, który nastąpił dwa tyg po punkcji. Ja miałam 16 jajeczek i wszystkie dojrzałe. Zamrożone mam tylko albo aż 2blastki.
 
Do góry