reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

Ewa - cieszę się że bąbelki są już z Tobą , oby szybko zleciały dni w oczekiwaniu na bete. A co z resztą zarodków , ile macie zamrożonych ?

Na wczoraj jeszcze doktor nie potrafil powiedziec ile bedzie zamrozonych, powiedzial tylko tak: jakies napewno dzisiaj zamrozimy a reszte jeszcze chwilke pohodujemy. Moze dlatego, ze te, ktore pozostaly byly roznej jakosci. Na rozpisce, ktora dostalam po transferze bylo napisane, ze ostateczna liczba zamrozonych zarodkow zostanie podana w dniu wykonania bety.
 
reklama
Sylha, Jo.M - tak tez postanowiłam zrobić nie przejmować się, do wtorku już blisko, wierze ze się uda i na Boże Narodzenie bocian przyleci.

Ika - mocno zaciskam kciuki za Ciebie i czekam na dwie kreski na Twoim teście.

Magdusia dzięki za życzenia i wzajemnie. Nie przemeczaj dzidzi wiec nie rob za duzo :-)
 
Korzystając z okazji kobietki również przesyłam życzenia:

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja!
 
Chciałam poczekać do jutra no ale tu już życzeń tyle to nie chce być w tyle

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.


Pięknych i Radosnych
Świąt Wielkanocnych
dla Was wszystkich



 
Ostatnia edycja:
Wesołych Świąt moje kochane,
abyście spędziły je w cieple rodzinnym pełnym uśmiechu i miłości.
Mokrego dyngusa !

buziaki dla was wszystkich i tych maluszków w brzuszkach też !:*:*


kroliczek7.jpg
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny ja juz po wizycie mam brac dwie tabletki progynowy i za tydzien podglądanko:-) juz sie nie moge doczekac

miśka - kiedy jedziesz na podglądanko? Ja w czwartek, ale biorę aż 4 tabletki progynova, pewnie miałaś lepsze wyniki z hormonów:) i co oprócz tego ci powiedzieli, że jak będzie endometrium ok to działacie?? ile masz mrozaczków?
 
meg ja mam jechać za tydzień czyli 12.04, ciekawe dlaczego aż taka różnica jest w ilości tabletek:sorry: mi ogólnie żądnych dat apropo transferu nie powiedzieli bo lekarz poweidział że to zależy od tego jak będzie rosło endo mówił że czasami jest po 3 wizycie decyzja a czasami trwa to dłużej więc na dzien dzisiejszy nic nie wiem może w czwartek będe wiedziała coś wiecej:tak: ja mam niestety tylko jednego blastusia ale mocno wierze że szczęśliwego:-) a ty ile masz mrożaczków????
 
reklama
eeeeeeeeee to jedziemy razem na wizyte dopiero teraz doczytałam że też masz w czwartek ale fajnie:-)może będziemy miały w tym samym dniu transfer a od kiedy bierzesz progynove??
 
Do góry