reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja teraz tak mam....nie zdiagnozują i wpisują takie pierdoły.A przy punkcji wszystko bylo okey? Dużo jajek Ci pobrali? Dużo się zapłodniło?

Za pierwszym razem długi protokół jajek 9 zapłodnione 6 trzymane do 3 doby wytrwały 4 . Nic się nie przyjęło :( druga stymulacja lepiej przygotowany organizm krótki protokół 20 jajek 6 zapłodnionych do 5 doby przetrwały 3 . Podany 1 i został ze mną [emoji846]dwa mam zamrożone .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za pierwszym razem długi protokół jajek 9 zapłodnione 6 trzymane do 3 doby wytrwały 4 . Nic się nie przyjęło :( druga stymulacja lepiej przygotowany organizm krótki protokół 20 jajek 6 zapłodnionych do 5 doby przetrwały 3 . Podany 1 i został ze mną [emoji846]dwa mam zamrożone .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ile masz lat i jakie amh? Czyli przy krótkim protokole jajka były lepszej jakości :)Może to też dużo dało :)
 
dziewczyny wrocilam i po moim usg czeka mnie jutro amniopunkcja:(dwa czynniki zadecydowaly o tej decyzji...malutka jest troszke mniejsza niz powinna byc i serduszko bije 180:(jestem przerazona...caly czas placze...
 
reklama
Do góry