reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było i chyba nie zdążę nadrobić wszystkich stron. Wszystkim zaciążonym bardzo gratuluję! Dzisiaj zaczynam stymulację. Przez 6 dni Puregon a od soboty Orgalutran. Brała któraś z Was taką kombinację?
Ja jestem w trakcie tej kombinacji... z tym ze biorę już teraz obydwa. Po tygodniu stymulacji niestety kiepski wynik, znowu podwyższona dawka Puregonu i czekanie do piątku.
 
W życiu nie miałam opryszczki na ustach, co tu wziąć? Tribiotyk nie można? Jakieś pomysły /

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Znajoma ostatnio w 7 miesiącu dostała to lekarz zrobił jej szybka akcje z Heviranem żeby się nie rozniosła . Wiem ze pomogło . Ale to już lek na receptę .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry