reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane przypimnijcie mi jak to jest z heparyna clexane czy neoparinem bierzecie dzien po punlcji czy po transferze nie moge sobie przypomniec jak to bylo pol roku temu a lekarz mowil mi dzis zeby po transferze zaczac ale przeciez to ma tez poprawic ukrwienie macicy. I cos mi swita ze przy poprzednim podejsciu bralam dzien po punkcji

Ja mam trzy dni przed transferem zacząć się kłuć ale to przez sterydy które przyjmuję.
 
reklama
Kochane przypimnijcie mi jak to jest z heparyna clexane czy neoparinem bierzecie dzien po punlcji czy po transferze nie moge sobie przypomniec jak to bylo pol roku temu a lekarz mowil mi dzis zeby po transferze zaczac ale przeciez to ma tez poprawic ukrwienie macicy. I cos mi swita ze przy poprzednim podejsciu bralam dzien po punkcji
Ja w dzień transferu wieczorem zaczęłam ( podobno podany wcześniej zwiększa ryzyko krwawienia i krwiakow)
 
Cześć dziewczyny! Czytam Was już jakiś czas i stwierdziłam że pora się uaktywnić.
Po krótce coś o naszej drodze ... Ponad 3 lata starań i jedno wielkie NIC ! Na początku roku namówiłam męża na konsultacje specjalistyczne no bo ... wszyscy mają już komplet w domu a my nadal sami... Pierwsza klinika porażka... Jeśli chodzi o mnie to jedynie Monitoring cyklu podstawowe badania . mąż niestety stwierdzono azoospermie.. Diagnoza potwierdzona co robić dalej ? Decyzja lekarza zajmiemy się mężem a panią zajmiemy się później .. Mąż dostał magiczne tabletki i nic ... Postanowiliśmy skonsultować się z innym urologiem .. Diagnoza .. Wszystko powinno być ok ... Więc? Czemu nadal nie ma Ani jednego plemnika?
W marcu kolejna zmiana kliniki .. Wielkie zdziwienie... Czemu nic z panią nie robili ?
Kolejna seria badań moja i męża ... Diagnoza ja zespół policystycznych jajników mąż azospermia przyczyny nie da się określić ..
Planowo 11 czerwca zaczynam stymulacje i zobaczymy co dalej ... Planowana w dniu mojej punkcji biopsja jąder . zobaczymy co wyjdzie . oby znaleźli kilku mocarzy
To tyle o mnie ! Dzięki Wam poszerzam swoją wiedzę i zmieniam swoje nastawienie na pozytywne
Gratuluję wszystkim mamusia i trzymam kciuki za wszystkie te którym los znowu dał po dupie!!
Niech moc będzie z nami !!!

Witaj! Fajnie, że napisałaś :) Też niedawno "oficjalnie" dołączyłam :D Myślałam, że dam radę sama ale z dziewczynami tu jest raźniej!!!
 
Jestem po punkcji Dziewczynki :) wszystko ok, rzeczywiście idzie się spać na fotelu ginekologicznym a budzi się na łóżeczku..., jestem pełna nadziei (jak zwykle zresztą ;) )
z tych moich pięknych 6 pęcherzyków wyszły tylko (albo aż) 3 jajeczka, bo reszta puściochy się okazały (łobuzy:p ) Jutro mam się odezwać czy się zapłodniły (nie widzę innego wyjścia) tylko jak IM idzie, itd :D
Transfer na pon 12-06 na 13:10 :D
Ale fajnie, że już jesteś po :) teraz oby jajeczka pięknie się zapłodniły i dzieliły! Trzymam kciuki :)
 
I właśnie pomyliłam tabletki i połknęłam luteinę dopochową..., noż kuźwa takie rzeczy to tylko ja mogę zrobić ;)
no ale teraz co, włożyć sobie 1 tabletkę tylko (zalecane 2 tabl ale jedna w żołądku) ;)
Hahaha jesteś hiciorem [emoji16]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
Do góry