reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

2 dzionek po transferze i w glowie mysli czy sie uda,czy kropeczkowi spodoba się domek mamusi i zostanie na dluzej czy tez nie...musialam sie czyms zajac nie moge lezec ciagle i myslec o tym wiec normalnie posprzatalam sobie bez przemeczenia,pojechalam na male zakupy,zrobilam obiad i mysle czy nie zaszkodze tym ze staram sie zyc w miare normalnie co moge zrobic zeby zwiekszyc szanse.....swira dostaje,ale moj maz chyba wiekszego ciagle caluje po brzuszku i chyba bardziej niz ja wierzy w to,ze bobus sie tam zagniezdza.....hehehe mezczyzni :D:D
Ty też musisz wierzyć, ja po pierwszym transferze leżałam jak kłoda i nic to nie dało, przy kolejnej próbie żyłam normalnie, dywanów może nie trzepalam, ale w miarę normalnie funkcjonowałam i kropeczek szczęśliwe ze mną został;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milej soboty kochane :)
Od jutra zaczynam klucie :) yupii 2 czerwca 1 kontrol jajec :) trzymajcie kciuki :)
Dziewczyny powiedzcie mi czy przy encortonie trzeba sie jakos specjalnie przed sloncem chronic ? Slyszalam ze opalanie sie nie jest wskazane.

Trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307] nie wiem jak z tym encortonem. Zażywam już ponad dwa tygodnie i pare razy siedzialam na słonku, ale bez żadnych skutków.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milej soboty kochane :)
Od jutra zaczynam klucie :) yupii 2 czerwca 1 kontrol jajec :) trzymajcie kciuki :)
Dziewczyny powiedzcie mi czy przy encortonie trzeba sie jakos specjalnie przed sloncem chronic ? Slyszalam ze opalanie sie nie jest wskazane.
To zalezy ile tego Gosiu bierzesz,bo tak jak przy 5 czy 10 mg. nie powinno sie nic dziac,tak przy 15_20mg. wyhamowalabym ze sloncem,bo moga ci sie porobic przepiekne przebarwienia.Solarium tez odpada;)
 
To zalezy ile tego Gosiu bierzesz,bo tak jak przy 5 czy 10 mg. nie powinno sie nic dziac,tak przy 15_20mg. wyhamowalabym ze sloncem,bo moga ci sie porobic przepiekne przebarwienia.Solarium tez odpada;)
7.5 mg juz dopytalam sie lekarza z ktorym pracowalam :)
Mowi ze nie trzeba sie specjalnie chronic jesli chodzi o wyjscie z domu. Oczywiscie opalanie na plazy odpada. A jesli dluzsze siedzenie na sloncu np jakis gril czy dluzszy spacer w silnym sloncu to faktor 30 lub 50 i mozna spokojnie :) byleby sie tylko nie polozyc plackiem na dluzej :)
 
2 dzionek po transferze i w glowie mysli czy sie uda,czy kropeczkowi spodoba się domek mamusi i zostanie na dluzej czy tez nie...musialam sie czyms zajac nie moge lezec ciagle i myslec o tym wiec normalnie posprzatalam sobie bez przemeczenia,pojechalam na male zakupy,zrobilam obiad i mysle czy nie zaszkodze tym ze staram sie zyc w miare normalnie co moge zrobic zeby zwiekszyc szanse.....swira dostaje,ale moj maz chyba wiekszego ciagle caluje po brzuszku i chyba bardziej niz ja wierzy w to,ze bobus sie tam zagniezdza.....hehehe mezczyzni :D:D
Ja jestem w tej samej sytuacji. W czwartek miałam transfer. Staram sie trochę chodzić trochę polegiwać...mam te same przemyślenia uda sie czy sie nie uda. Jest nadzieja a za chwile sie kartce zeby sie nie nastawiać bo zawód będzie bolesny... cay czas pobolewają mnie jajniki i to mnie martwi, teraz zaczęły rwać nogi jak na okres:( Mrozakow nie mam czyli zero kolejnych szans tylko cała procedura od początku...
 
Ja jestem w tej samej sytuacji. W czwartek miałam transfer. Staram sie trochę chodzić trochę polegiwać...mam te same przemyślenia uda sie czy sie nie uda. Jest nadzieja a za chwile sie kartce zeby sie nie nastawiać bo zawód będzie bolesny... cay czas pobolewają mnie jajniki i to mnie martwi, teraz zaczęły rwać nogi jak na okres:( Mrozakow nie mam czyli zero kolejnych szans tylko cała procedura od początku...
Na razie nie powinnaś się tym martwić tylko wierzyć w swoją kropkę i czekać na pozytywny wynik bety :-)
 
reklama
Milej soboty kochane :)
Od jutra zaczynam klucie :) yupii 2 czerwca 1 kontrol jajec :) trzymajcie kciuki :)
Dziewczyny powiedzcie mi czy przy encortonie trzeba sie jakos specjalnie przed sloncem chronic ? Slyszalam ze opalanie sie nie jest wskazane.
Ja tam się grzeję i Gosiu jak narazie żadnego uczulenia nie mam

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry