reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzwonili z kliniki... są 3 zarodki jutro transfer jednego z nich, wiem ze trzeba wierzyć i mieć nadzieję ale ja obawiam się powtórki z ostatniego podejścia wtedy jeden był klasy A a dwa pozostałe klasy B i C i nie było co mrozic teraz jeden jest klasy B a pozostałe klasy C to rokowania są jakie są... Nie wiem co jest grane ze niby jesteśmy zdrowi (niepłodność idiopatyczna) a nie uzyskujemy dobrych zarodków, coś musi być nie tak....
 
A byłaś wcześniej stymulowana czymś? Ja przed IUI byłam na clo i miałam ok. 5 pęcherzyków, tyle że zawsze był tylko jeden dominujący. Zastanawiam się, jak ja przejdę tą stymulację, a dziś będę miała aplikować pierwszy zastrzyk menopuru z wieczorka.

Chyba jesteśmy na podobnym etapie. :) Szkoda tylko, że sprawdzenie mam po tygodniu brania leków.
Zgadza się, może nie idziemy łeb w łeb, ale blisko, różnica 7 dni.
Do IUI miałam też Clo, chyba 5 dni po 1 tabletce i urosło 2 pęcherzyki.
 
Dzwonili z kliniki... są 3 zarodki jutro transfer jednego z nich, wiem ze trzeba wierzyć i mieć nadzieję ale ja obawiam się powtórki z ostatniego podejścia wtedy jeden był klasy A a dwa pozostałe klasy B i C i nie było co mrozic teraz jeden jest klasy B a pozostałe klasy C to rokowania są jakie są... Nie wiem co jest grane ze niby jesteśmy zdrowi (niepłodność idiopatyczna) a nie uzyskujemy dobrych zarodków, coś musi być nie tak....
✊ trzymam kciuki żeby poszło.
Czym byłaś stymulowana?
 
Ja dzis zbadalam progesteron no i tą bete. Beta oczywiscie 0,20 mlU/ml bo to dopiero 7dpt[emoji12] a progesteron 17,10 ng/ml. Mam nadzieje ze ten progesteron to ok, w klinice nie kazali go badac, ale bylam ciekawa czy leki dobrze działają. Zwlaszcza ze naciskali na lutinus sugierujac ze dobrze się wchlania, a ja odmowilam i zdecydowalam wykupić luteine. Dziś tez odebralam raport z mrozenia zarodków: 1 blascocysta AB i 4 zarodki 3dniowe klasy I-II.
 
Mam wynik, jest najwyższy ze wszystkich co miałam ale wedlug mnie za niski - 3,64 mIU/ml. Mam spory progesteron 149,90 nmol/l. Myślę, że lipa, ale czekam na opinię lekarza czy mogę odstawiać leki i czy mam rację. Takie życie :confused2:
 
Jestem po wizycie. Będę mamą!!!! Z dzidzia wszystko ok jest serduszko[emoji172][emoji169][emoji171]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Super. Takie miałam przeczucie :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po wizycie. Będę mamą!!!! Z dzidzia wszystko ok jest serduszko[emoji172][emoji169][emoji171]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
No widzisz... teraz juz prosze sie cieszyc!!!

GRATULACJE!!!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry