reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jesteś pewna, że to po tym boli Ciebie głowa? Ja już przyjęłam 9 zastrzyków i czuję się zupełnie ok.
Jutro ostatni 10 i na krew jadę :p
Ja biorę zastrzyki co drugi dzień i dokładnie w dzień zastrzyku głowa pęka cały dzień :( Dzisiaj mam 24 dc ale 4 dni temu skończyłam antyki i czekam wytrwale na tą @ żeby stymulację zacząć a ona nic a nic, nawet upławów, czysto po prostu :(
 
reklama
Dziewczyny, Orzeszek:

1495650204-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale już duży jestem!!! :)

Juz po pierwszej wizycie z ivf:)dostałam gonapeptyl.Mam brać od soboty co dwa dni. Kolejna wizyta10.06 .Punkcja w okolicach 19-23.06 Czy macie jakieś wskazania jak robić zastrzyk aby nie bolalo...:D?

Super :) od którego dc zaczynasz te zastrzyki?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz. Opóźnienie bylo a potrm musialam wszystkich obdzwonic bo czekali na informacje.

Orzeszek ma 4.3cm, serduszko bije 169 na minute. Raczki sa, nozki sa. Nastepna wizyta u prowadzacego 12.06 w miedzyczasie mam isc na genetyczne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale wielgasny już;) Zazdraszczam Ci pozytywnie widoków, sama radość;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy dziewczyny chcialyby.tu ogladac, zeby nikomu przykro nie bylo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ej weź, przykro? Dajesz nadzieję innym, każda z nas zaczynała od tego samego punktu wyjcia - dwaj sweet focie

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biorę zastrzyki co drugi dzień i dokładnie w dzień zastrzyku głowa pęka cały dzień :( Dzisiaj mam 24 dc ale 4 dni temu skończyłam antyki i czekam wytrwale na tą @ żeby stymulację zacząć a ona nic a nic, nawet upławów, czysto po prostu :(
Już ciocia kocha bombeleczka;)
Dziewczyny, Orzeszek:

1495650204-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry