reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziendobry kobietki

Mozecie mi napisac jakie najlepsze suplementy dla poprawy jakosci plemnikow?
Z gory dzieki za odp


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom

fertil man plus -> są pozytywne opinie, ale nam nie pomogło, za to salfazin (2x dziennie) podnosi u nas ilość. Dodatkowo l-karnityna (na ruchliwość), ale wysoka dawka tj. 500 albo 600 (2x) i witamina C 1000 (3x).
 
Dziendobry kobietki

Mozecie mi napisac jakie najlepsze suplementy dla poprawy jakosci plemnikow?
Z gory dzieki za odp


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Mój maż poszedł do ziołolecznictwa zakonu bonifratrów w Krakowie i tam mu przepisami specjalna nalewkę ziół na plemniki o na płodność. To zażywałam
 
Mój maż poszedł do ziołolecznictwa zakonu bonifratrów w Krakowie i tam mu przepisami specjalna nalewkę ziół na plemniki o na płodność. To zażywałam
Pomogło?

Ja się kiedyś na co innego leczyłam ziołami, wtedy pomagało. Ale nie wolno zapomnieć, że zioła to dodatek do leczenia, a nie zastępstwo.
 
reklama
Do góry