reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Widzę ze do ciebie jednak nic nie dotarło a mi zwracasz uwagę hehe. Nie bądź śmieszna i faktycznie omijaj moje wpisy.

[emoji127] 28.10.2017

Kobietki dajcie spokoj,mamy inny problem i to powazny ze szkoda czasu I nerwow na klotnie ,powinnismy byc jak rodzina a nie wrogowie
My lezymy W ogrodku oby ta pogoda trwala jak najdluzej!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My leczymy się już ponad cztery lata i uwierz, że poszło znacznie więcej... mały samochód z salonu byśmy mieli, ale wiadomo... do grobu kasy się nie zabierze.
Rozumiem Twój ból i również nie pojmuję, jak ludzie, którzy nie chcą mieć dzieci mają, a inni się starają i jest walka o to, co powinno być nam dane z natury.
15000 to tylko koszty in vitro po drodze do ivf poszło znacznie więcej inseminacje 3x hsg badania itp.
 
Dziewczyny, a ja mam głupie pytanie [emoji87][emoji85][emoji87][emoji85] czy po transferze chodzicie w obcasach? Ja wszystkie buty mam prawie z wbudowaną koturną, niektóre wysokie ... nie wiem czy mogę [emoji13][emoji23][emoji85][emoji87] przepraszam za to jakie to głupie pytanie, ale naprawdę mnie to nurtuje [emoji85][emoji87]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powodzeni! A ile pęcherzyków obecnie masz na usg?

12 pęcherzyków, ostatnio było podobnie , z tego 5 komórek ktore udało się zaplodnic, w 3 dniu byly 3 zarodki, 1 zarodek podali mi w 3dniu a reszta niestety przestała się dzielić i nie było co mrozic...
Mam nadzieje że teraz będzie więcej zarodków żeby znów nie okazało się ze to jedyna szansa bo to potęguje stres...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a ja mam głupie pytanie [emoji87][emoji85][emoji87][emoji85] czy po transferze chodzicie w obcasach? Ja wszystkie buty mam prawie z wbudowaną koturną, niektóre wysokie ... nie wiem czy mogę [emoji13][emoji23][emoji85][emoji87] przepraszam za to jakie to głupie pytanie, ale naprawdę mnie to nurtuje [emoji85][emoji87]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Żadne pytanie nie jest głupie [emoji3]. No ja przez pierwsze pare dni bym sobie odpuściła. I tak na pewno zrobie. Ale potem jeśli sie będziesz dobrze czuła to myśle ze czemu nie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Żadne pytanie nie jest głupie [emoji3]. No ja przez pierwsze pare dni bym sobie odpuściła. I tak na pewno zrobie. Ale potem jeśli sie będziesz dobrze czuła to myśle ze czemu nie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak tez zrobiłam, ale nigdy nie chodziłam tak długo w płaskich butach wiec już bym chciala obcasy [emoji16][emoji85][emoji87] czuje się Ok, ale zastanawiam się czy przy obcasach macica nie jest jakoś inaczej ułożona, co mogłoby przeszkadzać Kropce [emoji85][emoji87] dziękuje a odpowiedz [emoji7][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj jak ja bym chciała zachłysnąć sie tak szczęściem jak ty! Mam nadzieje ze za miesiąc będę sie tak cieszyć jak Ty teraz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Będziesz się cieszyć napewno, przesyłam Ci ciążowe fluidki, ja też tak czekałam i spijałam radość z dziewczyn zaciązonych, wmawiałam sobie- ja też tak będę;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Potwornie Ci zazdroszczę!! Tak pozytywnie [emoji173]️[emoji7][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Maryn wiesz że przeszłam też drogę porażek, ale po to żeby kiedyś osiągnąć ten wymarzony cel, nasza droga jest bardzo kamienista, ale rany do wygojenia, a jak będę trzymać SWOJE maleństwo na swoich rękach zapomnę o wszystkich przykrosciach ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry