reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiedzcie mi kochane jak wy się czulyscie po punkcji? Czego mam się spodziewać bo czytam w necie i coraz bardziej mnie to przeraża. Ze później boli ze załatwić się nie można, Hiperstymulacja i zapalenie otrzewnej podtrzymajcie mnie na duchu bo do jutra świra dostanę [emoji33][emoji45]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app

17 jajek ,wogole nie czulam ze mialam punkcje I w tym samym dniu pizza na wieczor poza domem;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pytanie nadal mnie nurtujące, czy po transferze mialyscie jakieś odczucia w podbrzuszu? Zdarzaja mi sie klucia :-\ pobolewaja jajniki a z drugiej strony lekko mnie mdli, moze od lekow...
Ja jestem na dzień przed transferem i boli mnie podbrzusze od wczoraj i jajniki jak wstaje i daje pierwsze kroki. Mysle ze to przez garsc hormonów jakie bierzemy, jutro zapytam w klinice jak to sie bedzie mialo do transferu czy nie będzie wplywac na powodzenie ivf
 
Ja jestem na dzień przed transferem i boli mnie podbrzusze od wczoraj i jajniki jak wstaje i daje pierwsze kroki. Mysle ze to przez garsc hormonów jakie bierzemy, jutro zapytam w klinice jak to sie bedzie mialo do transferu czy nie będzie wplywac na powodzenie ivf
Nie martw sie to jak najbardziej normalny objaw, jajniki kluja bo sa powiekszone i poklute,jakby nie patrzec to mala operacja.Mozesz miesz tez problemy przy siusianiu,wszystko przejdzie.Najwazniejsze zeby ci sie hiperka nie rozwinela.
 
Miałam świeże ... nie wiem co jest lepsze. Chyba świeże - na logikę takimi wychodzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nam lekarz powiedzial ze zawsze świeże lepiej bo z mrozeniem to nigdy nie wiadomo moze byc ok a moze zdarzyc ze cos pojdzie nie tak w dodatku jak nasienie słabe. Nam zamrozili nasienie tylko dlatego ze mąż dostal leki na poprawe nasienia i to bylo albo pomogą leki albo bedzie jeszcze gorzej. W rezultacie uzyte zostalo świeże ale poprawa slaba.
 
Nie martw sie to jak najbardziej normalny objaw, jajniki kluja bo sa powiekszone i poklute,jakby nie patrzec to mala operacja.Mozesz miesz tez problemy przy siusianiu,wszystko przejdzie.Najwazniejsze zeby ci sie hiperka nie rozwinela.

Annemarie ja nie mialam punkcji bo ide z programem KD[emoji6] mysle ze to przez dawki hormonów.
 
reklama
Ja już mam wynik. Niestety nie udało nam się.
Dziękuję Wam dziewczyny za mega wsparcie. Dla mnie to koniec walki. Chcę tylko jeszcze zrobić nam kariotyp tak z ciekawości na nfz. Może się czegoś ciekawego dowiemy. Trzymam za Was kciuki i życzę każdej z Was powodzenia. Jak narazie chyba to do mnie nie dotarło, bo trzymam się świetnie, ale to moja skorupa, pod spodem jest gorzej. Trzymajcie się i rozmnażajcie[emoji4]
Jeju, no ale czekaj - który dzień po transferze? Może musisz powtórzyć za kilka dni?
 
Do góry