reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam dziewczyny jestem z Wami na bieżąco choć mało się udzielam gdyż brakuje mi niestety godzin w dobie ; ( za wszystkie trzymam kciuki tak było od początku...chciałam się dziś tylko wyzalic. Właśnie zrobiłam sikanca 12dpt i negatyw. Odebrało mi to ochotę życia. Musze sobie zrobić przerwę od ivf za dużo leków jestem chodząca depresja przy tym. Miałam cicha nadzieje ze się uda ale jak widać nadzieja matka głupich. Jestem załamana. To niesprawiedliwe tylko człowiek cierpi kluje tyle sobie odmawia tyle przyjmuje chemii wszystko po to żeby okazało się na końcu ze miło było trwać w przekonaniu przez 2 tyg ze może jesteś w ciąży ; (

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Te uczucia są nam dobrze znane, łamią serce na pół, ja miałam w tym roku najgorsze stany psychiczne, ale z drugiej strony wiedziałam że nie mogę się poddać, nie teraz, pierwszy nieudany transfer był traumą; ( spróbuj walczyć, nie poddawać się mimo wszystko... Ja cały czas czuję ogromny lęk i obawę przed kolejnym niepowodzeniem

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz, że te sikańce to wątpliwa sprawa, nie ma to jak beta, każda Ci to zaraz napisze. Nie załamuj się, ale powiem szczerze, że sama mam mega doła. Beta w piątek, ale mam złe przeczucia i w dodatku nie mam pracy od początku czerwca[emoji22] Czuję się, że nie mam nic dzidzi, pracy, pieniędzy. Na szczęście mam męża , który mnie kocha. Boję się że nie udźwignę tego tym razem, szczególnie, że nie mam mrozaczkow[emoji17]
Mery nie możesz się poddawać, sama mówiłaś - ma być dobrze i już;) do piątku juź chwilę, nastaw się pozytywnie, ja wierzę w Twoje powodzenie, tak się umawiałyśmy ejj[emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji106] [emoji106] [emoji106]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe czytalam twoje odpowiedzi dla każdej z dziewczyn, wygladalo jabys odpowiadala na listy czytelniczek z jakiegoś magazynu dla kobiet[emoji3]. Zmykam do lekarza mam nadzieje ze od wczoraj cos poszlo w gore.
W górę i to ostro, trzymam kciukasy[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie do dziewczyn z negatywnymi betami!Po jakim czasie dostalyscie okres?dodam ze bylam na.protokole krotkim 7 dni żadnych oznak przestumulowania.

Ja byłam na długim. Leki odstawiłam w piątek wieczorem( nie wzięłam ostatniej dawki). Okresu do tej pory nie dostałam. Najlepsze jest to, że temperaturę mam podwyższoną, w nocy pociłam się strasznie( mokra piżama i pościel) no i 4 razy wstawałam na siku. Od kilku dni czuję dziwne kłucie w macicy, ale bólu okresowego nie mam wcale.Wczoraj nawet przeszło mi przez myśl, że w labo się pomylili i jednak mogę być w ciąży. Bety nie powtarzałam, bo nawet nie drgnęła. Wiem, że to nie jest możliwe, ale mam lekkiego schiza i chyba pójdę kupić test.
 
Ja byłam na długim. Leki odstawiłam w piątek wieczorem( nie wzięłam ostatniej dawki). Okresu do tej pory nie dostałam. Najlepsze jest to, że temperaturę mam podwyższoną, w nocy pociłam się strasznie( mokra piżama i pościel) no i 4 razy wstawałam na siku. Od kilku dni czuję dziwne kłucie w macicy, ale bólu okresowego nie mam wcale.Wczoraj nawet przeszło mi przez myśl, że w labo się pomylili i jednak mogę być w ciąży. Bety nie powtarzałam, bo nawet nie drgnęła. Wiem, że to nie jest możliwe, ale mam lekkiego schiza i chyba pójdę kupić test.
Idź, nic ci się nie stanie, a przynajmniej nie będziesz się stresować :)
 
reklama
Tak zgadza sie musi byc swierzy ten z puszki nie ma takich wlasciwosci za to ma mnustwo cukru ktury jest blee
Dojrzale ananasy to te ktore robia sie lekko zolte. Nie moga byc zielone i lekko brazowe. Poniewaz u nas czesto sa przymrozone radze sprawdzac dol czy nie pojawia sie plesn. Raz nie sprawdzilam bo wygladal swietnie a dzien pozniej wyladowal w koszu. Jesli widac troszke plesni na dole to caly jesf do wyrzucenia nie wystarczy tu obciecie koncowki
Ja wcinam już drugi tydzień, może i coś tam pomógł;) walory smakowe to tylko plus;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry