reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzwonili. Mi sie niestety nie udalo. Wynik negatywny. Mam odstawic Utrogest. Nie beda mi powtornie bety badac. Cos czulam, ze to krwawienie to nie jest dobry znak. No cóż, jednak wolalam byc nieswiadoma.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi. Daj sobie czas na odsapnięcie i spróbuj na nowo.
 
Dziewczyny ja jednak po transferze będę wracała te 300 km. Czy któraś z Was wracała tyle aż? Udało się?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja jednak po transferze będę wracała te 300 km. Czy któraś z Was wracała tyle aż? Udało się?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wez kogos kto bedzie kierowal. Rozlozysz siedzenie, polozysz sie. Mozesz sobie wziac poduszke.

Ja tak wracalam, co prawda tylko 30km ale fajnie bylo.

A dodam jeszczeze.dziewczyny kilka dni po transferze lecialy samolotem do domu i sie udawalo, wiec.spokojnie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzwonili. Mi sie niestety nie udalo. Wynik negatywny. Mam odstawic Utrogest. Nie beda mi powtornie bety badac. Cos czulam, ze to krwawienie to nie jest dobry znak. No cóż, jednak wolalam byc nieswiadoma.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi.wyplacz sie mi to pomoglo
 
Dzwonili. Mi sie niestety nie udalo. Wynik negatywny. Mam odstawic Utrogest. Nie beda mi powtornie bety badac. Cos czulam, ze to krwawienie to nie jest dobry znak. No cóż, jednak wolalam byc nieswiadoma.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi [emoji22]
 
Dzwonili. Mi sie niestety nie udalo. Wynik negatywny. Mam odstawic Utrogest. Nie beda mi powtornie bety badac. Cos czulam, ze to krwawienie to nie jest dobry znak. No cóż, jednak wolalam byc nieswiadoma.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro :-(
Tez to przeżywałam wczoraj... dziś wyrzuc z siebie cały ten smutek i żal a od jutra walcz od nowa.
W końcu uda się nam wszystkim :-)
 
reklama
Do góry