reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem po punkcji. Poszło szybko, bezproblemowo i bezbolesnie [emoji1] mam 7 komórek ... czy to dobry wynik? Zapłodnione i tak będzie tylko 6, ale myślałam, ze coś zamroze, a tu jedna [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem po punkcji. Poszło szybko, bezproblemowo i bezbolesnie [emoji1] mam 7 komórek ... czy to dobry wynik? Zapłodnione i tak będzie tylko 6, ale myślałam, ze coś zamroze, a tu jedna [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ale zarodków 6 ,także tylko się cieszyć - super wynik- teraz siê oszczędzaj i odpoczywaj, kiedy transfer?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, podczytuję Was juz od jakiegoś czasu. Jestem po pustym jaju płodowym, jednej biochemicznej i jednej pozamacicznej. To moje pierwsze IVF, na dodatek nie w Polsce. 2.05 mialam punkcję, 9 pęcherzyków, udało sie z tego wychodować dwa nasionka które we mnie włożono 6.05 i dwa które zamrożono. Podczas punkcji okrutnie wenflonami rozwalili mi reke na nadgarstku i pod ramieniem, bolało okrutnie i przez dwa dni nie mogłam nią poruszać, później powoli przechodziło i teraz juz jestem w pełni sprawna. Dodatkowo myśleli ze już odleciałam po zastrzyku, a ja dalej bylam przytomna. Dopiero nastepny i maska po jakimś czasie zadziałały. Teraz na szczęście podchodze do tego w ramach anegdoty z usmiechem na twarzy, wtedy nie bylo mi do smiechu. Jutro mam bete! Dzisiaj rano robilam test, ale nic nie wyszlo. Od soboty caly czas mam plamienia, brazowe, czasami takie nitkowate. Mialam nadzieje ze to implantacyjne, ale momentami zastanawiam sie czy tego nie za duzo jest, bo w zasadzie ile powinno byc? Jestem na chorobowy, a dziś totalnie leżakuje.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymamy kciuki za jutrzejszą betę :) a plamieniami póki co się nie przejmuj, na początku często się zdarzają.
 
Dziewczyny jestem po punkcji. Poszło szybko, bezproblemowo i bezbolesnie [emoji1] mam 7 komórek ... czy to dobry wynik? Zapłodnione i tak będzie tylko 6, ale myślałam, ze coś zamroze, a tu jedna [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To ladny wynik. W sam raz. Za malo to szkoda, bo moze cos nie pojsc, za duzo moga byc slabszej jakosci i jest ryzyko hiperstymulacji.
Pewnie na dniach transfer. Juz wiesz co lekarz zadecydowal? 3dniowe czy 5dniowe? Wpisz nam sie do kalendarza. No i czekamy na biezace.wiesci co u kropeczek.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj! Fajnie ze do nas piszesz. Skoro nas podczekujesz to wiesz, ze tworzymy cos na ksztalt grupy terapeutyczno-wspierajaco-doradczej i.jest to dobre miejsce na wygadanie sie.

Przede wszystkim współczuję przejść... nikt nie powinien przez to przechodzic a juz na pewno nie przez te wszystkie "atrakcje"razem.

Co do sikacza, on moze nie wyjsc nawet przy pozytywnej becie. W 9dpt moze wyjsc ale nie musi. Ja jednego dnia robilam sikacza i ryczalam caly dzien,.dopiero nastepnego zobaczylam blada druga kreske (9dpt.dwoch 5dniowych blastek). A i tak mogl nic nie pokazac. Teraz jestem 10tc, niestety tylko jedno.dziecko chcialo ze mna zostac.

Co.do plamien. Zdarzaja sie, przyczyny moga byc rozne, ale nie martw sie dopoki to nie jest zywa krew. Oczywiscie jakby beta wyszla pozytywna to powinnas powiedziec o nich lekarzowi, bo moze malo progesteronu a moze krwiaczek.

Wiesz zapewne, ze mamy kalendarz... jesli masz.ochote - dopisz sie. Napisze ci kilka milych slow rano a reszta bedzie tzymac kciuki!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Co do testu, to podchodzę do tego z dystansem. Mam nadzieję, że to implantacyjne, a wtedy byłoby na test za wcześnie. Narazie nie dopuszczam innej opcji, bo i tak mamy za dużo stresu na bieżąco, żeby się jeszcze na zapas martwić. Chciałbym żeby jutro nie nadeszło zbyt szybko, na wypadek gdyby jednak miało rozbić otoczkę nadzieji w ktorej się ukrywałam.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem po punkcji. Poszło szybko, bezproblemowo i bezbolesnie [emoji1] mam 7 komórek ... czy to dobry wynik? Zapłodnione i tak będzie tylko 6, ale myślałam, ze coś zamroze, a tu jedna [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

U mnie pobrano 11 komórek z czego zaplodniono 6 i 4 doszły do blastocysty w 5 dniu. Zostały jeszcze 3 jeden jest już że mną od 31 tygodni ❤
 
Ale zarodków 6 ,także tylko się cieszyć - super wynik- teraz siê oszczędzaj i odpoczywaj, kiedy transfer?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Wracam do domu 300 km ponad [emoji85] transfer prawdopodobnie w środę. Jutro maja dzwonić z informacją co i jak [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po wizycie nadal serce wali jak młotem. W czwartek punkcja.. duzo jajeczek z czego ok 20 bedzie sie pewnie nadawalo (tak powiedzial doktor) a za tydzien w pon transfer... masakra jestem rozwalona emocjami.. strach az po samo szczescie ze to juz tak blisko...
Doktor tylko powowiedzial ze to ode mnie zalezy ile jajców zapłodnimy.. a jaka to dla mnie roznica? Chyba im wiecej tym lepiej?
 
reklama
Co do testu, to podchodzę do tego z dystansem. Mam nadzieję, że to implantacyjne, a wtedy byłoby na test za wcześnie. Narazie nie dopuszczam innej opcji, bo i tak mamy za dużo stresu na bieżąco, żeby się jeszcze na zapas martwić. Chciałbym żeby jutro nie nadeszło zbyt szybko, na wypadek gdyby jednak miało rozbić otoczkę nadzieji w ktorej się ukrywałam.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nadzieja i pozytywne myslenie. Na tym etapie tylko tyle mozemy zrobic.

Ale nie jestes sama, my cie rozumiemy i niewazne co jutro bedzie bedziy sie cieszyc lub smucic.z toba...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry