reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane pochwale sie bo tak sie ciesze ze antybiotyki poprawily jakosc ilosc i ruch plemnikow
smile.gif
huraa
I tak mamy morfologie 18%
Prawidlowy akrosom w 54% plemnikow
Pojawilo sie troche plemnikow o ruchu postepowym wolnym hehe wolne plywaki
A to dopiero 2 tygodnie po antybiotyku licze na dalsza poprawe do czasu punkcji
Poprawa jest moze nie wielka w porownaniu do nasienia w ktorym nie ma problemu ale dla nas jest duza
smile.gif

A mowia ze z nasieniem niewiele da sie zrobic
Odliczam dni do wtorku i uruchamiam machine czas start stymulacji
smile.gif

Cudzie trwaj :)
Super wieści, uda Wam się! Nie ma co [emoji4]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Dziewczyny poratujcie .. sprawdzałam na stronie juz są moje wyniki z wczoraj , jednak do lekarza mam dzwonić w poniedziałek po południu. Wszystkie wyniki wzorowe kwas foliowy wit b d tsh jednak mam wysoki wynik homocysteiny bo prawie 18 ! Czy któraś z was tak miala ? Czy to może mieć wpływ na procedurę in vitro?
No niestety tak. Ale dasz rade w miarę szybko ją zbić. Ogranicz kofeinę, jedz pieczywo pełnoziarniste i staraj się ograniczyć gluten. Do tego dużo folianow z naturalnych produktów czuli awokado, szpinak, brokuły itd a od lekarza dostaniesz kw. foliowy pewnie 15 mg I będzie dobrze.

[emoji127] 28.10.2017
 
Gosiu pierwszy raz ból głowy poprawia mi nastrój, bo dzisiaj mogę być seryjnym zabójcą jeśli ktoś coś to biorę każde zlecenie, mojemu kazałam schodzić z drogi, doprowadza mnie do szału - oddam w dobre ręce!

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja po udanym crio tez caly czas sie meza czepialam o wszystko takze kochana [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
właśnie uśmiech mi z twarzy nie schodzi, jestem mega pzrezszcześliwa, nigdy nie miałam takiego odczucia do tej pory.Ta chwila otwierania wyników bety online najwspanialszy moment w życiu jak do tej pory. Jeszcze nikomu nie mówiliśmy, czekamy na trzecia weryfikacje.
Super gratulacje [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kate_p7, czy doradzisz mi coś?
Mam amh >3, plemniki morfologia 2%, ruchliwość 26%, żywych 80% (rok temu była jeszcze ruchliwość 6% i żywych 25%), mam 35 lat. Raz byłam naturalnie w ciąży 2 lata temu, poronienie zatrzymane w 7tc (krwiak).
Dlaczego po pierwsze urosło mi tylko 3 pecherzyki przy menopurze 225j (przy zwykłym clo mi tez rosły 2-3..) i dlaczego moje zarodki nie dotrwały do 3 doby? Napisali dokładnie "oba zarodki nie wykazują podziału".
Czy myślisz ze to problem jakości komórki jajowej czy plemnika?
Co zbadać, co zmienić..?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
odpisałam:-)
 
No niestety tak. Ale dasz rade w miarę szybko ją zbić. Ogranicz kofeinę, jedz pieczywo pełnoziarniste i staraj się ograniczyć gluten. Do tego dużo folianow z naturalnych produktów czuli awokado, szpinak, brokuły itd a od lekarza dostaniesz kw. foliowy pewnie 15 mg I będzie dobrze.

[emoji127] 28.10.2017
Przeszukalam internety [emoji4] i wyszło mi ze jeżeli kwas foliowy i B12 są Oki to nie jest to mutacja a właśnie zła dieta [emoji53] hmm mam 165/58 , nie jem wogole mięsa za to nie żałuję sobie słodyczy w każdej postaci.. myślałam że dopóki trzymam dobra wagę wszystko jest ok, ale najwyraźniej nie... narazie cierpliwie czekam do poniedziałkowej rozmowy z lekarzem. Mam tylko nadzieje ze procedura nie zostanie przez to odwołana [emoji54]
 
Bardzo mi przykro że tym razem sie nie udalo[emoji20]. Ja tez mam bardzo niskie amh bo ledwo 0,2 i tez ze stymulacji dwie komorki z czego jedna tylko sie zaplodnila u nas dochodzi jeszcze bardzo slabe nasienie i szanse marne zarodek nie dotrwal do transferu. Sama procedura plus leki do stymulacji wyniosla 15tys w tej kwocie nie ma badan za same badania zaplacilismy kolejne 5 tys. Lekarz stwierdzil ze mamy oboje wielki problem i u mnie nie da sie zrobic wiele, aby dac szanse na wieksze powodzenie ivf zaproponowal biorstwo komorek a dla męża leki na polepszenie nasienia. Sa dni ze zapominam ze ide z programem KD i jestem nastawiona pozytywnie pelna nadziei z wielkim poczuciem ze sie uda ale gdzieś powraca mysl czy dobrze zrobilam czy moze mozna bylo probowac i probowac z wlasnymi komorkami ale poprzednia porażka tak bardzo bolala ze nie wiem jak bym zniosla kolejną. Życzę Ci dużo wytrwałości bo mi chyba trochę zabrakło i niech kolejne podejscie bedzie tym szczesliwym dla ciebie. Cos kiedys pisalas ze program biorstwa jest drogi ogolnie np. invimed posiada dwa programy biorstwa "biorstwo zwenetrzne" koszt 17tys i "biorstwo wewnętrzne" koszt nie pamietam dokladnie kwoty ale ok 11-12tys mam nadzieje ze nie bedziesz musiala kozystac z tej opcji i ze sie UDA[emoji4] tego Ci życzę.
Kochana jeśli mogę coś ci poradzić. . Nie myśl i nie zadreczaj się tym jakim programem idziesz.. fakt komorka nie twoja ale to w tobie będzie rozwijał się maluszek, z ciebie będzie czerpał wszystko niezbędne do życia, to ciebie będzie kopał, aż wkoncu to ty wydasz go na świat i będziesz się o niego troszczyć juz do końca życia [emoji4] to będzie absolutnie w każdej mierze TWOJE dziecko [emoji3] najważniejsze by wszystko poszło jak najlepiej [emoji3]
 
reklama
Przeszukalam internety [emoji4] i wyszło mi ze jeżeli kwas foliowy i B12 są Oki to nie jest to mutacja a właśnie zła dieta [emoji53] hmm mam 165/58 , nie jem wogole mięsa za to nie żałuję sobie słodyczy w każdej postaci.. myślałam że dopóki trzymam dobra wagę wszystko jest ok, ale najwyraźniej nie... narazie cierpliwie czekam do poniedziałkowej rozmowy z lekarzem. Mam tylko nadzieje ze procedura nie zostanie przez to odwołana [emoji54]
Ja mialam te witaminy w normie jeszcze rok temu takze mysle ze nie jest to wskaznik zlej diety
 
Do góry