reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziękuje, nie moge uwierzyc, tak bardzo sie cziesze, boje sie speszyc. Po tym zaplaneiu pęchera i antybiotykach myslalam ze sie nie uda.
Tak musiało być. Mi na 5 dni przed transferem wylazla opryszczka. Udało mi się ją zwalczyć na jeden dzień przed hehe ale 24h smarowalam dwoma specyfikami na zmianę. Byłam pewna że organizm będzie zbyt nakręcony żeby przyjąć zarodek i się pomyliłam, oba ze mną zostały [emoji7]

[emoji127] 28.10.2017
 
Tak musiało być. Mi na 5 dni przed transferem wylazla opryszczka. Udało mi się ją zwalczyć na jeden dzień przed hehe ale 24h smarowalam dwoma specyfikami na zmianę. Byłam pewna że organizm będzie zbyt nakręcony żeby przyjąć zarodek i się pomyliłam, oba ze mną zostały [emoji7]

[emoji127] 28.10.2017
ja tez miałam transfer dwóch zarodków, oby oba ze mną zostały, tak bardzo che i tyle się staraliśmy. Nie mogę się doczekać poniedziałku aby potworzyć betę. Jeszce nigdy nie chciała żeby weekend minął szybciej:)
 
Gosiu pierwszy raz ból głowy poprawia mi nastrój, bo dzisiaj mogę być seryjnym zabójcą jeśli ktoś coś to biorę każde zlecenie, mojemu kazałam schodzić z drogi, doprowadza mnie do szału - oddam w dobre ręce!

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo kochana to widze ze masz wiecej objawow ktore moga wskazywac na ciaze niech maz sie przyzwyczaja bo niestety przez kolejne 8 miesiecy beda momenty ze lepiej zeby od ciebie uciekal :)
 
Kochane pochwale sie bo tak sie ciesze ze antybiotyki poprawily jakosc ilosc i ruch plemnikow
smile.gif
huraa
I tak mamy morfologie 18%
Prawidlowy akrosom w 54% plemnikow
Pojawilo sie troche plemnikow o ruchu postepowym wolnym hehe wolne plywaki
A to dopiero 2 tygodnie po antybiotyku licze na dalsza poprawe do czasu punkcji
Poprawa jest moze nie wielka w porownaniu do nasienia w ktorym nie ma problemu ale dla nas jest duza
smile.gif

A mowia ze z nasieniem niewiele da sie zrobic
Odliczam dni do wtorku i uruchamiam machine czas start stymulacji
smile.gif

Cudzie trwaj :)
 
Kochane pochwale sie bo tak sie ciesze ze antybiotyki poprawily jakosc ilosc i ruch plemnikow
smile.gif
huraa
I tak mamy morfologie 18%
Prawidlowy akrosom w 54% plemnikow
Pojawilo sie troche plemnikow o ruchu postepowym wolnym hehe wolne plywaki
A to dopiero 2 tygodnie po antybiotyku licze na dalsza poprawe do czasu punkcji
Poprawa jest moze nie wielka w porownaniu do nasienia w ktorym nie ma problemu ale dla nas jest duza
smile.gif

A mowia ze z nasieniem niewiele da sie zrobic
Odliczam dni do wtorku i uruchamiam machine czas start stymulacji
smile.gif

Cudzie trwaj :)

A mogę zapytać co to za antybiotyk i jaką macie ilość w milionach?
 
Too powiem ci co kiedys widzialam na ovufriend forum kto Po ivf !
Dziewczyna nue mieszkajaca w polsce pisze ze jak moga kobiety w pl brac relanium ze to psychotrop a inne zamiast jej odp grzecznie ze pomaga Sue uspokoic Po transferze i nie miec skurczy macicy to jedna na nia najechala Z zdaniem"mam nadzieje ze nigdy nie bedziesz mama "
Forum to miejsce gdzie kazdy moze wy powiedziec swe zdanie i albo chcesz uczestniczyc w rozmowie udzielajac ,odpowiadajac po ludzku a nie Po hamsku albo czytaj i JuZ ,nie atakujac slowami Na blizniego no Ale niektore osoby tak jak to robia w zyciu realnie nie umieja rozmawiac ,krzycza tylko I staraja sie miec zawsze racje to tak samo na forum bedzie z takimi i nic tylko ignora dac I nie denerwowac sie;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To straszne! Jak mozna komukolwiek tak powiedziec...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry