reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny zobaczcie co znalazłam ;)
 

Załączniki

  • IMG_0115.jpg
    IMG_0115.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 110
  • IMG_0118.jpg
    IMG_0118.jpg
    82,4 KB · Wyświetleń: 101
Musze to z siebie wyrzucić.W poniedzialek beta, samopoczucie nadchodzacego okesu.Na dodatek zmarla babcia mojego męża i on zastanawia sie nad wyjazdem jutro na jej pogrzeb.Ze wzgledu na to ze mieszkamy w Paryzu nie wroci z dnia na dzien a ja tak bardzo boje sie zostac z tym sama.Nie chce go zatrzymywac bo wyszlabym na hipokrytke mowie mu "jedz jesli potrzebujesz tam byc"a serce krzyczy"nie zostawiaj mnie samej".Dawno nie czulam sie taka bezradna..
 
Paracetamol
Pociesze cie ze bol glowy jest jednym z objawow ciazy oby twoj byl wlasnie takim wskazniekiem :)
Gosiu pierwszy raz ból głowy poprawia mi nastrój, bo dzisiaj mogę być seryjnym zabójcą jeśli ktoś coś to biorę każde zlecenie, mojemu kazałam schodzić z drogi, doprowadza mnie do szału - oddam w dobre ręce!

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry