reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak miałam pierwszy transfer w 2013r.to bardzo mnie bolało,nawet krew lekko poleciała i też ciężko mi było wytrzymać,lekarz nie mógł włożyć tej rureczki (czy jak to się tam nazywa)i poprosił mnie żebym jeszcze dopiła wody i poczekała pół godzinki, jak wróciłam na fotel to udało się podać zarodek bez boleśnie. I teraz mam w domu 3 latka ;) Także nie stresuj się!
Oj troszku mi użylo. Tez miałam krew ale bolalo do końca. Dziękuję za odp ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emeczka, strasznie mi przykro :(


kate napewno co w tej kwesti sie wypowie. Ja napisze Ci jeszcze raz ze przy wiekszych problemach a takie wyglada na to ze masz trzeba wybierac najleszych lekarzy z najbardziej doswiadczonymi embriologami. Pisalam juz Ci ze ja 2 lata temiu w parensie w rz-wie mialam identyczne dawki i leki ciekawe co by ci teraz zaproponowali.
Dziękuje inga za informacje.. tylko potrzebuje to jeszcze zrozumieć - co embriolog może zrobić między 1 a 3 dniem hodowli? Na mój chłopski rozum albo zarodek się dzieli albo nie dzieli...
pamietam co pisałaś o dawkach w parensie. Starajac się być obiektywna myśle ze każda klinika/lekarz ma jakieś startowe schematy które w dużej liczbie przypadków działają i ta pierwsza próba jest zapoznaniem jak pacjentka zareaguje na leki. Liczę ze rzeczywiście zaproponują jakaś zmianę przy drugim podejściu bo dla mnie bez sensu spodziewać się innych rezultatów przy takim samym działaniu. Jeśli nic nie będą chcieli zmienić to będę szukała innej kliniki..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w temacie "nieplanowana ciąża" w forum "potrzebuję porady". Dziewczyna napisała, że zaszła w ciąże i że ma tylko 21 lat i się boi. A jakaś laseczka jej odpisała, cytując zanim zedytowała niedawno "To co na forum mamy z tym zrobić? Znaleźć ci dom i pracę? Bo nie rozumiem ..."

Dziewczyna potrzebowała porady a jakaś cipta ją jeszcze dołuje. Jako, że ja się łatwo zapalam, zanim odpisałam po raz pierwszy godzinę myślałam, ale poźniej już pisałam co mi się pod klawisz nasunęło :D Także nałapalam od niej negatywnych ocen. Głównie "niezbyt mądre" :D:D
 
A w temacie "nieplanowana ciąża" w forum "potrzebuję porady". Dziewczyna napisała, że zaszła w ciąże i że ma tylko 21 lat i się boi. A jakaś laseczka jej odpisała, cytując zanim zedytowała niedawno "To co na forum mamy z tym zrobić? Znaleźć ci dom i pracę? Bo nie rozumiem ..."

Dziewczyna potrzebowała porady a jakaś cipta ją jeszcze dołuje. Jako, że ja się łatwo zapalam, zanim odpisałam po raz pierwszy godzinę myślałam, ale poźniej już pisałam co mi się pod klawisz nasunęło :D Także nałapalam od niej negatywnych ocen. Głównie "niezbyt mądre" :D:D
Olej to ;)
 
reklama
Dziewczyny ja po wizycie od 14-05-2017 zaczynam gonapeptyl 0,1 mg co drugi dzień czyli 7 ampułek przez dwa tygodnie. Następna wizyta 26-05 już wejdą zastrzyki do stymulacji, itp. Torbiel niestety jest i od 03-04 wcale się nie schowała ale podobno po @ zniknie..., mam nadzieję... Teraz tylko nauczenie się robienia zastrzyków i do przodu :D
A czy musisz mieć szczepienie przeciw żółtaczce?
 
Do góry