reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aa to ja troszkę wcześniej[emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
A jak Twoje samopoczucie? Kiedy wizyty?

Mam ogromny brzuch i napięta skore i tak sie zastanawiam czy mogę nakładać oliwkę taka dla dzieci? Stosujecie jakieś konkretne kosmetyki czy te co zawsze?
 
reklama
A jak Twoje samopoczucie? Kiedy wizyty?

Mam ogromny brzuch i napięta skore i tak sie zastanawiam czy mogę nakładać oliwkę taka dla dzieci? Stosujecie jakieś konkretne kosmetyki czy te co zawsze?
Oliwka będzie super. Ja miałam 24kwietnia 5dniowego rodzynka. Ja wariuje bardzo i zamiast 24maja iść na pierwszą wizytę idę 17maja[emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Oliwka będzie super. Ja miałam 24kwietnia 5dniowego rodzynka. Ja wariuje bardzo i zamiast 24maja iść na pierwszą wizytę idę 17maja[emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
To juz bedzie cos widać? Umiejscowienie? Muszę sie zorientować co po jakim czasie jest do zaobserwowania bo jestem zielona ;).
 
A jak Twoje samopoczucie? Kiedy wizyty?

Mam ogromny brzuch i napięta skore i tak sie zastanawiam czy mogę nakładać oliwkę taka dla dzieci? Stosujecie jakieś konkretne kosmetyki czy te co zawsze?
MilkuWay. Nie wiem jak na tak wczesnym etapie, ale masowanie brzucha przed 12 tyg jest nie wskazane. Nawet biooil ma napisane po 12 tyg. Mozesz cos uzywac, ale raczej bardzo delikatnie wklepywac niz smarowac zamaszystymi ruchami.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To juz bedzie cos widać? Umiejscowienie? Muszę sie zorientować co po jakim czasie jest do zaobserwowania bo jestem zielona ;).
Sama nie wiem też jestem zielona [emoji16] coś powinno być widać...

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Pecherzyka mozna zaczac szukac kiedy beta przekroczy 1000. Warto dac mu jeszcze z dzien dla pewnosci :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w poniedziałek przekroczylam[emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ja w poniedziałek przekroczylam[emoji6]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Pewnie lekarz bedzie chcial.zobaczyc czy w pechezryku cos jest od razu, czy tworzu sie.cialko zolte a co za tym.idzie czy bedzie zarodek.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry