reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przez moją niecierpliwość i głupotę będę miała zepsuty cały dzień. Kurczę - wszystko było tak pięknie - zarodek najwyższej klasy, grube endo- byłam pewna, że tym razem się uda. Nie wiem czy się podniosę po kolejnej porażce. Moja gin. nie pozwoli mi już podejść do stymulacji.Już teraz namawiała mnie, żebym się poddała, ale postawiłam na swoim i słusznie, bo udało się uzyskać piękny zarodek. Jedna rzecz nie daje mi spokoju- podczas transferu strasznie się że mną mocowały(lekarka i asystentka) i strasznie bolało.Może wtedy coś poszło nie tak? Zwariuję od tego myślenia. Do wczoraj byłam przekonana, że jestem w ciąży: (
STOP. Nie nakręcaj się!!!

Po pierwsze, nie wiesz jeszcze czy się udało, czy nie. Miałaś podane 3 dniowe zarodki, mogły się jeszcze dobrze nie wgryźć. Pokaż tego sikacza, może my coś wypatrzymy.

Po drugie, nawet negatywny sikacz nie oznacza, że ciąży nie ma, bo hormony w moczu mają niższe stężenie niż w krwii.

Po trzecie, twoje nastroje źle wpływają na ewentualny sukces. Ostrzegałyśmy Cię, że test może wyjść negatywny, ale mówiłyśmy, że mimo tego powinnaś być pozytywnie nastawiona. A jednak teraz popadasz w rozpacz. Idź na betę, powinna już coś pokazać. Chociaż nawet jesli ona wyjdzie negatywna trzeba ją za kilka dni powtórzyć.

Trzymamy kciuki.
 
Dziewczyny dostałyśmy wieści do przekazania. Na BB trochę się dzieje, może którąś zaiteresują jakieś konkursy/nowe fora albo testy:

W wielkim skrócie:
1. Mamy niemowląt i kobiety z brzuszkiem zapraszamy do ogólnopolskiego testu produktów
Link do: Ogólnopolski test produktów dla niemowląt
2. Rodziców maluszków, ale również przedszkolaków i starszaków zapraszamy do kalendarza dziecięcych marzeń - mamy fajowe nagrody
Link do: Odliczamy do dnia dziecka
3.Dzieci w wieku 3 -13 lat zapraszamy do testu portalu finansowego. W zamian 200 zł bon na zakupy i gadżety
Link do: Przetestuj finansiaki.pl
4. Zapraszamy do zadawania pytań naszej położnej
Link do: BB położna radzi mamom
5. I do forów eksperckich - zaraz będzie ich sporo
Link do: Forum o ciąży i dzieciach - BabyBoom
 
STOP. Nie nakręcaj się!!!

Po pierwsze, nie wiesz jeszcze czy się udało, czy nie. Miałaś podane 3 dniowe zarodki, mogły się jeszcze dobrze nie wgryźć. Pokaż tego sikacza, może my coś wypatrzymy.

Po drugie, nawet negatywny sikacz nie oznacza, że ciąży nie ma, bo hormony w moczu mają niższe stężenie niż w krwii.

Po trzecie, twoje nastroje źle wpływają na ewentualny sukces. Ostrzegałyśmy Cię, że test może wyjść negatywny, ale mówiłyśmy, że mimo tego powinnaś być pozytywnie nastawiona. A jednak teraz popadasz w rozpacz. Idź na betę, powinna już coś pokazać. Chociaż nawet jesli ona wyjdzie negatywna trzeba ją za kilka dni powtórzyć.

Trzymamy kciuki.
Głos rozsądku! Brawo Madziu, popieram w 100%.

[emoji127] 28.10.2017
 
Tak, on tak bardzo śmiało mówił o tej ciąży kilka razy. To lekarz jest jej bardziej pewny niż ja bo podchodzę do tego ostrożnie ;). Kazał jeszcze dwa razy powtórzyć hcg i w Dzień Matki mam mieć wizytę potwierdzająca dobre umiejscowienie :). Mam nadzieje, ze beda dobre przyrosty.
A na hiperke dostałam zastrzyki przeciwzakrzepowe.
Hm..." A nie mówiłam" hi hi[emoji1] już Ci gratulowalam, ale bardzo chętnie zrobię to jeszcze raz GRATULUJĘ i życzę pięknego przyrostu.
 
reklama
Do góry