reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja też 1 ciąża ;)
Klinice się nie chcę zrobić Ci usg pecherzykowe usg zarodkowe I usg serduszkowe ja idę na wszystkie 3 bo lubię :D Bo tak długo czekałam że teraz sobie chodzę rozkładam nogi i patrze :-p
Ja tam nawet do 2 lekarzy chodzę (u tego z kliniki kontynuuję i jeszcze na pakiet z pracy, żebym miała darmowe badania) :D:D od soboty dzidzie 3 razy widziałam :D
 
reklama
Czy myślicie że można przesadzić z kwasem foliowym??? Przyjmuję inofolic 2 saszetki dziennie od ginekologa, kwas foliowy 5 mg od immunologa, prewenit intensiv też od immunologa ???
Gdzieś czytałam, że nie da się przedobrzyć, nadmiar jest wydalany z organizmu. Ktoś może potwierdzić?
 
Dziewczyny wczoraj miałam pobieraną krew na estradiol, tsh, lh i prolaktynę. Lekarce wydał się za duży tsh. Miałam 2,8 a norma jest od 0,3 do 4,00. Powiedziała, że powinno być max 2,5. Czy to jest ważne w którym dniu cyklu się to robi? Od dwóch dni chodzę na usg i cały czas mam grube endometrium bo nie chce się złuszczyć. Dzisiaj 3 dc i na razie nie wiem kiedy zacznę stymulację... :(
W ciąży TSH powinno być niższe, najlepiej poniżej 2, jeszcze lepiej w okolicy 1,5.
 
Co ja bym bez Was zrobiła...wezmę sobie jedno relanium bo fiksuję dziś TOTALNIE. To czemu te wszystkie jakieś kalendarze ciąży pokazują 5t0d=6tc?? Nie czaję już tego.

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Co Ci da relanium. Cała ciąża to stres lepiej się przyzwyczajaj.
 
U mnie dobrze [emoji6] tego 29 to musiał być skąpy okres, teraz za tydzień mam zacząć dupka na wywolanie( żeby nie czekać w nieskończoność ) i jak wszystko bedzie dobrze to @ i przygotowanie do transferu [emoji2] ale sie cieszę ,ze cos ruszyło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bardzo się cieszę że u Ciebie już wszystko dobrze, niedługo przytulisz swoje kropeczki i zostaną z Tobą na cale 9 mcy :) tego Ci życzę :*
 
reklama
Ja tam nawet do 2 lekarzy chodzę (u tego z kliniki kontynuuję i jeszcze na pakiet z pracy, żebym miała darmowe badania) :D:D od soboty dzidzie 3 razy widziałam :D
Ja byłam w środę i idę w sobotę a potem w środę :D to narazie w klinice a w poniedziałek dostanę już skierowanie na fundusz :pi też będę chodzić prywatnie i państwowo :)
 
Do góry