reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Może skonsultuj się z lekarzem po prostu i zapytaj jak widzi te przyrosty normy itp. Ja dzisiaj byłam u swojego i hiperka jak nic :(. Przy okazji pokazałam ten wynik hcg total i powiedziałam, że nic z tego nie rozumiem i że ciężko mi to przyporządkować do jakiegoś tygodnia a on powiedział, że nie ma co tak kombinować i że wartość jest jak najbardziej ok. Jutro idę na kolejne hcg i zobaczę czy coś urosło.
Hej. "Wynik ok" czyli potwierdził ciąże tak? [emoji1]
Przykro mi z powodu hiperki, ale wiele dziewczyn to przechodziło i wyszły z tego bez szwanku to i Tobie mam nadzieję szybciutko to przejdzie.[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczyny, Dzisiaj jest 8dpt. 3 dniowego kropeczka. Tak mnie korci, żeby zrobić sikańca, ale wiem, że może jeszcze nic nie wyjść. Wszystkie dolegliwości ustąpiły i mam takiego powera, że mogłabym góry przenosić. Dzisiaj tak mnie nosiło, że weszłam chyba do 20 sklepów, między innymi z ubrankami dziecięcymi i kupiłam takie słodkie body z długim rękawkiem- wiem, że nie powinnam, ale chciałam troszkę pozaklinać rzeczywistość. Myślicie, że jutro rano test sikany mógłby już coś pokazać(kupiłam ten najbardziej czuły z rossmana)??? Jestem pełna optymizmu po tylu fantastycznych wiadomościach na forum.
ja robilam i nie wyszedl...i 9dpt tez nie wyszedl,a beta byla juz pozytywna...sikance dla odwaznych...ja tez sikalam i ryczalam...
 
reklama
Może skonsultuj się z lekarzem po prostu i zapytaj jak widzi te przyrosty normy itp. Ja dzisiaj byłam u swojego i hiperka jak nic :(. Przy okazji pokazałam ten wynik hcg total i powiedziałam, że nic z tego nie rozumiem i że ciężko mi to przyporządkować do jakiegoś tygodnia a on powiedział, że nie ma co tak kombinować i że wartość jest jak najbardziej ok. Jutro idę na kolejne hcg i zobaczę czy coś urosło.
A to nie dzisiaj miałaś iść?
 
Do góry