reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś przestały mnie bolec jajniki i piersi i oczywiście w panice dzwonie do lekarza. Kazała mi zrobić bete i wyszła 5536.00 w sobotę była 634. Lekarka mówi że dobry wynik ale bardzo dużo skoczyła beta... Czy nie uważacie że przyrost jest za duży!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
odsyłam cie do kalkulatora beta hcg. Ale beta ma sie podwajac co ok 2 dni wiec wg mnie jest ok
 
Dziewczyny mam 3 razy dziennie luteine dopochwowo i mały kłopot się pojawił. Pieczenie i bol. Czy można temu jakoś zaradzić? Boję się infekcji. Bardzo dbam o higienę i uważam ż z tym aplikatorem, ale ciągle coś tam mi wycieka i tylko podrażnia

Ja też mam problem z lutinusem strasznie mnie podrażnia i wywołuje pieczenie i stanu grzybicznego, zastosowałam zresztą po uzgodnieniu z lekarzem provag kapsułki z dobrymi bakteriami mogą być lacibios Femina też kapsułki ale są droższe i do tego aplikuje do środka lactovaginal ale tak co drugi dzień na początku jak bardzo mnie piekło na dole to go przez kilka dni codziennie wkładałam, bardzo pomogło. Jeśli Cię piecze to mogą być właśnie objawy jakiejś infekcji albo stanu grzybicznego progesteron dopochwowy niestety takie skutki uboczne może powodować... Wyrazie czego jakby mi nie przeszło pani doktor przepisała mi nystatyne dopochwową. Ale dobre bakterie podziałały.
 
Dziewczyny transfer miałam w poniedziałek a dziś tak źle się czuję jakbym lada chwila miała okres dostać[emoji22]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
U nas tez nie robią usg

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

To na jakiej podstawie wiedza ze zarodek jest w macicy? Patrzac tylko w pipke....?
Tez mialam usg caly proces transferu i widzialam je w pipetce i Po widzialam je na monitorze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry