reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dziś przestały mnie bolec jajniki i piersi i oczywiście w panice dzwonie do lekarza. Kazała mi zrobić bete i wyszła 5536.00 w sobotę była 634. Lekarka mówi że dobry wynik ale bardzo dużo skoczyła beta... Czy nie uważacie że przyrost jest za duży!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
No co Ty[emoji4] wszystko w normie. CIESZ SIĘ KOCHANA[emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Leżałam z dziewczyną w szpitaluprzed laparo i co się okazało w Bocianie chcieli jej zrobić laparo odpłatnie gdzie da się na NFZ, a jej powiedzieli że nie ma takiej możliwości i jeszcze kilka sporych rożnic wyszło.
No to wychodzi, że taka tam polityka! Bo u mnie to samo, laparo za 2500 zł proponowana była. Dopiero później wspomniane zostało, że ewentualnie mogę dostać skierowanie. Ale Pani doktor nie naciskała bym robiła. W Artemidzie dr. Domitrz wręcz namawiał. No i namówił i sam zrobil. Oczywiście bezpłatnie.
 
Byłam, ale zmieniłam na Artemidę. Ja u Elwiry nazwiska nie pamiętam. Poczytałam tutaj na forum jakie doświadczenia mają dziewczyny i stwierdzilam, że jestem źle prowadzona.

Czyli rozumiem, że nie udalo wam sie w bocianie? A ile razy tam podchodziliscie?
Ja teraz tez zaczynam miec watpliwosci, patrzac na dziewczyny, nam nie robia prawie zadnych badan, nikt nam nic nie mowi!
Ale po mrozaki musze do nich wrocic.
 
Dziewczyny , czy to normalne że do teraz miałam mdłości i tylko mną szarpało,a dziś masakra 12tc i wymiotuje niedobrze mi cały czas?a najgorsze ,ze muszę brać luteine pod językową 4 tab.co 8h i po niej to jeszcze gorzej , teraz wzięłam o 13stej nie zdążyła się nawet rozpuścić i wszystko zwymiotowalam, Pisałam do lekarki czy próbować dalej czy dołożyć dopochwowo .Masakra miała któraś z Was tak?

Ja wlasnie mam wrazenie, ze u mnie objawy sie nasiliły, sa co prawda rzadziej, ale do 11 tyg nie wymiotowalam, a dalej juz mi sie kilka razy zdarzylo. Niestety lekow nie wymiotowalam wiec nie wiem co Ci poradzic


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny coś nie mogę dopisać sie do kalendarza cały czas wyświetla mi sie stary na telefonie jeszcze z marca [emoji30] 05.05 mam wizytę przed transferem crio. Powiem wam ze coraz bardziej sie stresuje. Czy któraś z Was mogłaby mi opisać krok po kroku jak wyglada transfer?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dopiszę cie, ale to dziwne, może po prostu jesteś w złej zakładce??
 
Dziewczyny mam 3 razy dziennie luteine dopochwowo i mały kłopot się pojawił. Pieczenie i bol. Czy można temu jakoś zaradzić? Boję się infekcji. Bardzo dbam o higienę i uważam ż z tym aplikatorem, ale ciągle coś tam mi wycieka i tylko podrażnia
 
reklama
Zaczynam się martwić , usłyszałam serduszko , ale mój orzeszek jest mały

Ja prowadziłam i się udało
:)
Jak słyszałaś serduszko to wszystko jest ok. Karolina a ile twój ma? Co lekarz mówił? O ile pamiętam twój maluch chciał być 3, więc może dlatego ciut mniejszy jest, ale nie martw się, jest serducho!!!!
 
Do góry