reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny... orzeszek... slabo widać bo luteina troche zaslania :)

1493232636-aaaaaa.jpeg


7mm szczescia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zaczynam się martwić , usłyszałam serduszko , ale mój orzeszek jest mały
Czy po transferze prowadziliście samochód czy byłyście warzone?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja prowadziłam i się udało
:)
 
reklama
Nie moge przestac plakac. To jest jakas masakra. Ja twarda baba a zlamalo mnie to strasznie. Przegladalam wlasnie zdjecia usg po transferze embrionow i porownalam z moim i to tak wyglada ze chyba to wina lekarzy. Nie chce szukac winnych ale moze ktoras z was choc troszke zna sie na zdjeciach usg. Porownujac ze zdjeciami z neta to wyglada tak jakby moje maluchy zostaly zostawione w szyjce macicy a nid w macicy. Zalaczam zdjecie i dla mnie to wyglada tak jakby tam gdzie strzalka byla macica a w czerwonym koleczku to moje 2 maluszki sa te takie male kreseczki. Wiec wyglada to tak jakby byly zostawione poza macica. Pomozcie mi prosze

Kochana, a to po transferze dali ci zdjecie z usg.
Mi podczas transferu nikt nawet usg nie robil brzucha :(
 
Zmieniłam, bo nie bardzo nam odpowiadał i lekarz i cała klinika. Z lekarzem 0 kontaktu a i na wizycie ciężko szło się z nim dogadać. No a klinika sama wiesz jak wygląda organizacyjnie. Teraz mam nr tel do dr i wszystko konsultuje przez sms, a klinika zupełnie z innej bajki. To moje zdanie. Chociaż wiem, że profesor ma bdb opinie mnie do siebie nie przekonał. A ty kiedy powtarzasz betę? Na czym staneło?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No niestety klinika pozostawia wiele do życzenia,( zero intymności przy rejestracji) ja byłam u niego na 2 wizytach i jak narazie jestem zadowolona wizyta trwa długo bez pośpiechu otrzymuje odpowiedzi na każde pytanie więc narazie jest ok :) Jutro rano jadę powtórzyć betę , ale zapisałam sie też na jutro do ginekologa niestety nie mojego :/ boje sie że to wszystko przez tą torbiel która miałam , dzisiaj robiłam testy i na obu sa ładne dwie kreseczki tylko że ja chyba nie wieże w cuda, u nas każdy lekarz nam mówił że naturalnie nie damy rady słabe nasienie a u mnie przeciwciała w śluzie i kwi. Zobaczymy co pokaże jutrzejszy wynik
 
Byłam, ale zmieniłam na Artemidę. Ja u Elwiry nazwiska nie pamiętam. Poczytałam na forum i stwierdzilam, że jestem źle prowadzona.
Leżałam z dziewczyną w szpitaluprzed laparo i co się okazało w Bocianie chcieli jej zrobić laparo odpłatnie gdzie da się na NFZ, a jej powiedzieli że nie ma takiej możliwości i jeszcze kilka sporych rożnic wyszło.
 
Leżałam z dziewczyną w szpitaluprzed laparo i co się okazało w Bocianie chcieli jej zrobić laparo odpłatnie gdzie da się na NFZ, a jej powiedzieli że nie ma takiej możliwości i jeszcze kilka sporych rożnic wyszło.
Jejku faktycznie szkoda przecież wiemy że pieniąŻki są ogromne a cała procedura bardzo droga
 
Dziewczyny , czy to normalne że do teraz miałam mdłości i tylko mną szarpało,a dziś masakra 12tc i wymiotuje niedobrze mi cały czas?a najgorsze ,ze muszę brać luteine pod językową 4 tab.co 8h i po niej to jeszcze gorzej , teraz wzięłam o 13stej nie zdążyła się nawet rozpuścić i wszystko zwymiotowalam, Pisałam do lekarki czy próbować dalej czy dołożyć dopochwowo .Masakra miała któraś z Was tak?


Ilonka ja mam dziś też zły dzień już myślałam że wymioty ustąpiły a tu dzisiaj z 5 razy masakra i do tego ból głowy straszny nawet wodę zwymiotuje ojjjj bardzo ciężko dziś., może coś w pogodzie., może ciśnienie nie takie....słyszałam że wymioty i mdlosci najgorsze w pierwszym trymestrze a mam bliska osobę która teraz będzie rodzic i wymioty zdarzały się nawet w 8 miesiącu., myślę że nie powinnaś się martwić a jutro zobaczysz swoje szczęście :):)
 
reklama
Dziewczyny dziś przestały mnie bolec jajniki i piersi i oczywiście w panice dzwonie do lekarza. Kazała mi zrobić bete i wyszła 5536.00 w sobotę była 634. Lekarka mówi że dobry wynik ale bardzo dużo skoczyła beta... Czy nie uważacie że przyrost jest za duży!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry