reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie mam zleconych żadnych badań. Mam tylko czekać teraz na @ po odstawieniu i dopiero przy kolejnej zgłosić sie na wizytę. Jak ja przetrwam te oczekiwanie :(
Ja od razu chcę podejść w następnym cyklu i jak dostałam @ to napisałam do dr i kazsł zrobić progesteron. Wyszedł ponad normę[emoji20], ale kazał powtórzyć za 3 dni i już było ok[emoji4]. Wizytę mam w piątek i mam nadzieję, że będę miała transfer na początku maja.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
OO, super! z jakiegos schematu?.. czy jak to sie tam nazywa?? tez zrobie, jak zajde w ciaze :)
podziel sie skąd masz wzór :) i jakie kolory włóczki wybrałas??

Kolory to szary, taki ecrue (czy jak się go pisze) i miętowy/seledynowy. Póki co unisex.
A wzór... wymyśliłam, ale na drugi (bo chcę więcej zrobić) kupiłam wzory na szydełko. jeszcze powinnas móc kupić w większym kiosku.
 
Kolory to szary, taki ecrue (czy jak się go pisze) i miętowy/seledynowy. Póki co unisex.
A wzór... wymyśliłam, ale na drugi (bo chcę więcej zrobić) kupiłam wzory na szydełko. jeszcze powinnas móc kupić w większym kiosku.
1493204748-aaaaaa.jpeg

1493204769-aaaaaa.jpeg

1493204797-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i nie udało nam sie poznać:( Punkcja chyba ok, dzięki za kciuki Dziewczyny, mialam 23 pecherzyki, w ktorych bylo 14 komórek jajowych.. dzisiaj wszystkie je zapladniaja, a w poniedziałek bedziemy wiedzieli, ile mamy zarodków, które bedzie mozna zakwalifikowac do PGS.

Przede wszystkim trzymamy kciuki!!!

Szkoda, że nie udało się poznać. Ja dziś po raz ostatni w klinice byłam. lekarz powiedział, że skoro jestem w ciąży problem bezplódności mnie nie dotyczy. Ale może spotakmy się niedługo w jego prywatnym gabinecie :)
 
reklama
Do góry