reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś dopiero teraz znalazłam siłę żeby tu zajrzeć, jestem lekko podlamana, znowu plamie rano po nocy resztki lutinusa czerwone, teraz trochę się uspokoiło, wczoraj to przeczuwalam bo na wieczór znowu takie wredne skurcze przyszły i rano bach czerwona podpaska :-(
Jestem po rozmowie z lekarzem dostałam jeszcze jeden lek rozkurczowy jakiś na receptę bo nospa max niestety nie działa :-(
Chce mieć nadzieję że wszystko dobrze się skończy ale boję się, lekarka powiedziałam że w moim przypadku lepiej żeby krwawienie nie występowało bo może dojść do odwarstwienia kosmówki...A wtedy dojdzie do najgorszego... :hmm:
Trzymam kciuki ,by te plamienia ustały!!! A może relanium zwiększ? Mi ono pomogło odpukać już nie plamię,a i w częściej jak miałam plamienia lekarka mi kazała wapno 400mg brać 3 razy dziennie ,ale to z lekarzem byś musiała skonsultować.
 
Ja po ciąży pozamacicznej,miałam laparoskopie i musiałam badać betę do spadku zerowego,i nawet miałam taki moment że ,ze 50 na 100 mi podskoczylo ,do spadku 0 trwało ok.3tyg.
Mi po ciąży pozamacicznej i podanym metotrexacie hcg z ca. 400 spadalo do 0 od 2 grudnia do polowy stycznia :/ ciagnelo sie niemiłosiernie...
 
reklama
A masz jakieś mrozaczki?
I U mnie brzuch boli jak na okres. W nocy budzę się o 3 i mam napady gorąca. I głowa mnie boli .... A cycki nic a nic
Mnie też brzuch boli. A raczej czuje takie niemiłe napompowanie. Jak przy okresie . Cycki nic a nic a test wczoraj pozytywny. Nie panikuj kochana.

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
Do góry