reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej kobitki, czy któraś moze wie jak przeliczyć hcg całkowite na bhcg ? W labie sie pomylili i złą zrobili [emoji58] 11.04 robiłam betę i było 220 a dziś całkowite hcg wyszło 55, czy to nie powinno być juz 0??(jestem po poronieniu)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jakie leki leki bralyscie przed transferem eskimoska i od którego dnia? Miałyście coś przez lekarza zalecone czy na własna rękę? Bo ja nie mam nic :O
Aktualnie czekam na owulke- chodzę co 2 dni na monitoring i będę niedługo podchodzic do crio - oby tym razem z sukcesem :)
 
Dziewczyny jakie leki leki bralyscie przed transferem eskimoska i od którego dnia? Miałyście coś przez lekarza zalecone czy na własna rękę? Bo ja nie mam nic :O
Aktualnie czekam na owulke- chodzę co 2 dni na monitoring i będę niedługo podchodzic do crio - oby tym razem z sukcesem :)
panik, wydaje mi sie, że podchodzisz do criotransferu na naturalnym cyklu. Ja podchodzilam na sztucznym, dlatego brałam leki od 2dc.
 
Dziękuje dziewczyna za pocieszenie [emoji8][emoji8]przemyślałam sobie to wszystko na spokojnie i faktycznie jeśli ma być to będzie to któryś z tych 5 dniowych siłaczy [emoji846] teraz to mam dylemat czy wziaść dwa zarodki czy jeden [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuje dziewczyna za pocieszenie [emoji8][emoji8]przemyślałam sobie to wszystko na spokojnie i faktycznie jeśli ma być to będzie to któryś z tych 5 dniowych siłaczy [emoji846] teraz to mam dylemat czy wziaść dwa zarodki czy jeden [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jeśli nie są ci straszne bliźnięta, to mogę powiedzieć, ze ja zdecydowałam się na dwa. Wygląda na to, że tylko jedno zostało ze mną.
Ale sporo dziewczyn nosi pod sercem 2 maluszki.
 
Jeśli nie są ci straszne bliźnięta, to mogę powiedzieć, ze ja zdecydowałam się na dwa. Wygląda na to, że tylko jedno zostało ze mną.
Ale sporo dziewczyn nosi pod sercem 2 maluszki.

Lekarze tak straszą ze to ciąża wysokiego ryzyka ,nagadał mi ze często są powikłania i się nie donosi albo trafia się ze jedno się dobrze zagnieżdża a drugie pozamaciczne , ogólnie dużo negatywów słyszałam od lekarza i tak Mnie nastraszył ze sama nie wiem co myśleć . Ja jestem tez po implantacji kręgów i boje się o ciężar i ze będę musiała leżeć .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak, masz racje- ja na naturalnym :) ale to nic total się nie bierze wtedy? Nawet No spy? Nawet lutinusa :O
Szczegonie w sztucznym cyklu ważny jest progesteron, bo nie m owulacji. brak owu = brak ciałka aktywującego naturalną produkcję progesteronu. Twój ogranizm sam ogarnie progesteron, nie martw sie lekarz wie co robi.
 
Do góry