reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane. Dziś 6dpt i wypływa ze mnie żel crinone z czarnymi grudkami. Brzuch boli jak na okres wzięłam nospe. Czy ktoś tak mial ?
ja tak miałam w późniejszym etapie, bo miałam krwawienia i plamienia.
Na ulotce z tego co pamiętam, była również informacja, że ten lek może skutkować grudkową brązową/beżową wydzieliną z pochwy.
 
reklama
Ja też nie zapomniałam, choć wszystko było idealnie nie wyszło, u mnie 6 dc także dwa tygodnie do transferu, podchodzisz od razu? Co Twój lekarz powiedział na niepowodzenie pierwszego transferu?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już kilka dni przed transferem czułam taki ciężar w dole jakby przed okresem. Po transferze żarłam nospe i relanium przez 2 dni, ale wydawało mi się że czuję skurcze? Gin powiedziała że trzeba sprawdzić subpopulacje i kurczliwość macicy. Nie wiem...
 
Jest mi niesamowicie przykro,że ci się nie udało :(
Ale jeszcze będziesz walczyć, prawda??
Będę!!! Zakupiłam baterię witamin
Najgorsze jest to że na wszystko się tak długo czeka.
Potem dużo się dzieje, a potem albo sukces i martwisz się dalej czy będzie dobrze, albo porażka i zostajesz z pustką...
 
Dziewczyny a ile godzin przed punkcją miałyście zastrzyk ovitrelle? I ile trwa cały proces przygotowania do punkcji (pewnie jakaś rozmowa i papier od anestezjologa itp.). Mam byc w klinice 37 godzin po zastrzyku i mam jakieś obawy
, ze to za późno i pecherzyki popękają zanim sie to wszystko zacznie . No ale zaufam lekarzowi, powinien wiedzieć co robi...Makijaz delikatny można mieć? Zycze Wam spokojnej niedzieli i za wszystkie trzymam kciuki!
 
Dziewczyny a ile godzin przed punkcją miałyście zastrzyk ovitrelle? I ile trwa cały proces przygotowania do punkcji (pewnie jakaś rozmowa i papier od anestezjologa itp.). Mam byc w klinice 37 godzin po zastrzyku i mam jakieś obawy
, ze to za późno i pecherzyki popękają zanim sie to wszystko zacznie . No ale zaufam lekarzowi, powinien wiedzieć co robi...Makijaz delikatny można mieć? Zycze Wam spokojnej niedzieli i za wszystkie trzymam kciuki!
Ma być 36 godzin przed. Jest ok. Nie pękają. Dojrzewają
 
Dziewczyny a ile godzin przed punkcją miałyście zastrzyk ovitrelle? I ile trwa cały proces przygotowania do punkcji (pewnie jakaś rozmowa i papier od anestezjologa itp.). Mam byc w klinice 37 godzin po zastrzyku i mam jakieś obawy
, ze to za późno i pecherzyki popękają zanim sie to wszystko zacznie . No ale zaufam lekarzowi, powinien wiedzieć co robi...Makijaz delikatny można mieć? Zycze Wam spokojnej niedzieli i za wszystkie trzymam kciuki!

Ja miałam zastrzyk Np. W niedziele o 21 a punkcję we wtorek o 9 rano .co klinika to inaczej powinnaś pytać dziewczyn co są w tej samej klinice . Ja miałam w dwóch i w każdej było inaczej . W jednej luz na maksa nikt się nie interesował niczym ani makijażem ani hybryda na paznokciach po 15 minut mogłam wstać i pójść do domu, szczerze to taka masówka była . W tej teraz miałam totalny zakaz na wszystko , nawet jeść dzień wczzeaniej od 18 już nie mogłam a po punkcji dwie godziny musiałam leżeć w sumie od 8 rano do 12 tam byłam .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie wiem czy się martwić czy nie, od czwartku jak pojawiło się to krwawienie, potem diagnoza krwiak to w sumie jedynie co się zmieniło to że leki zatrzymały mi krwawienie i brzuch miesiączkowo już tak nie boli wieczorami... Ale mimo wszystko go czuje taki dziwny ból nie wiem do czego go porównać jakbym miała jakieś kamienie w brzuchu taki ciężki się mi wydaje może takie jakieś rozpychanie i częste kłucie to w samym brzuchu to zaś po prawej lub po lewej stronie macie tak też? I mimo przytrzymanie i masowania bardzo bolą mnie miejsca po wstrzyknięciu prolutex... :oo::unsure:
 
reklama
Dziewczyny a ile godzin przed punkcją miałyście zastrzyk ovitrelle? I ile trwa cały proces przygotowania do punkcji (pewnie jakaś rozmowa i papier od anestezjologa itp.). Mam byc w klinice 37 godzin po zastrzyku i mam jakieś obawy
, ze to za późno i pecherzyki popękają zanim sie to wszystko zacznie . No ale zaufam lekarzowi, powinien wiedzieć co robi...Makijaz delikatny można mieć? Zycze Wam spokojnej niedzieli i za wszystkie trzymam kciuki!
Ja miałam zastrzyk ovitrelle o 19 w środę, w piątek miałam się stawić o 8 w klinice. Punkcję miałam ok. 10, czyli 39 godzin po. Miałam minimalny makijaż tj. trochę podkładu. No i miałam zakaz jedzenia i picia przed zabiegiem, nawet żucia gumy.
 
Do góry