reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie szukaj dziury w całym. Gratuluję mamusiu! Twoje szczęście aktualnie świetnie się rozwija [emoji11]

[emoji127] 28.10.2017
Wiesz ja się na tym wogole nie znam... Po 8 latach starań pierwszy raz jestem tu gdzie jestem i boję się jak cholera.... I będę się już o tego Malucha martwią do końca życia...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz ja się na tym wogole nie znam... Po 8 latach starań pierwszy raz jestem tu gdzie jestem i boję się jak cholera.... I będę się już o tego Malucha martwią do końca życia...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Joko, jest kalkulator hcg.w necie. Jesli jestes bardzo zdenerwowana beta, po prostu policz tam przyrost. Zobaczysz ze pokaze ci, twoje przyrosty sa w normie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam was dziewczyny ze tak się was dopytuje o te przyrosty... Teraz stres żeby maluszek był tam gdzie być powinien... Myślicie że w poniedziałek jest szansa że pęcherzyk bedzie widoczny...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz ja się na tym wogole nie znam... Po 8 latach starań pierwszy raz jestem tu gdzie jestem i boję się jak cholera.... I będę się już o tego Malucha martwią do końca życia...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana bedzie dobrze po tylu przejsciach musi byc [emoji4] [emoji110] [emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam was dziewczyny ze tak się was dopytuje o te przyrosty... Teraz stres żeby maluszek był tam gdzie być powinien... Myślicie że w poniedziałek jest szansa że pęcherzyk bedzie widoczny...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Pytaj ile chcesz, ale sie nie denerwuj!

Ktory dzien po transferze jestes?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bardzo polecam relanium po transferze teraz za trzecim podejściem pierwszy raz poprosiłam lekarza o relanium i dużo mi pomogło, bardzo mnie wyciszyło i uspokoiło, naspe również polecam długo nie odczuwałam żadnych bólów brzucha.
Wiecie co, A ja się tak zastanawiam na temat tego relanium...ze jest na nie przyzwolenie a nawet jest polecane a jest to przecież bardzo silny lek , szybko uzależniający No i jest na recepte. Wy same prosicie o niego lekarza czy inicjatywa jest z jego strony?
 
reklama
Do góry