reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja biore ale u mnie z tak niskim amh wyszly tylko 2 komorki z czego jedna sie zaplodnila i zatrzymala sie w 5 dobie.
Ja za pierwszym razem miałam 7 komórek a ani jednego zarodka. Od 21 dnia cyklu Suprecur ( spray do nosa) 2x3 przez 14 dni a następnie 11 dni Bemfola 300 i Suprecur 1x3.
Druga stymulacja tak jak wyżej ale dodano zastrzyk Menopur ( nie pamiętam dawki). 6 jajeczek, 5 zarodkow , 2 podano w drugiej dobie 4AA, 2 przetrwały do blastki.
Przy drugiej stymulacji już 10 dnia komórki były dojrzałe.

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
Mam pytanie do dziewczyn u ktorych beta wychodzila pozytywna jednak nie przyrastala odpowiednio, dzis ide na ostateczna bete, ostatnio juz zwiekszyla sid ponizej normy, co dzieje sie potem? Czy kaze mi odstawic leki i czekac az samo sie wszystko oczysci? Czy dostane cos na oczyszczenie, czy zabieg? I kiedy po czyms takim mozna podejsc do kolejnego transferu?
 
Kochane podpowiwdzcie mi jak to bylo u was.
Poprzednie dwie moje stymulacje to byl dlugi protokol.
1 stymulacja na minimalnych dawkach menopuru 7 dojrzalych zaplodnionych pecherzykow
2 stymulacja na wiekszych dawkach 16 pobranych i 7 zaplodnionych
Jak to wyglada przy krotkim protokole z antagonista slyszalam ze jajek jest mniej i przeraza mnie to troche. Jak bylo u was ile mialyscie komorek i zarodkow na krotkim protokole
Ja na krótkim z gonapeptylem i cetrotide miałam 20 pecholi z czego było 18 komórek jajowych, z czego 6 zapłodnionych blastocyst

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tam wiecej bylo, nie tylko rozyczka, myslalam ze do iui takie badania sa potrzebne. Kurczaczki, leze e lozku, nie chce mi sie dzis nigdzie schodzic po schodach po moja teczke z historia leczenia, ale jutro popatrze, chociaz tez chyba nie wszystko.tam zebralam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak się czujesz Madziula?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do dziewczyn u ktorych beta wychodzila pozytywna jednak nie przyrastala odpowiednio, dzis ide na ostateczna bete, ostatnio juz zwiekszyla sid ponizej normy, co dzieje sie potem? Czy kaze mi odstawic leki i czekac az samo sie wszystko oczysci? Czy dostane cos na oczyszczenie, czy zabieg? I kiedy po czyms takim mozna podejsc do kolejnego transferu?
Mogę Ci powiedzieć jak to wyglądało u mnie przy naturalnych ciazach a też brałam leki na podtrzymanie.
Tak, lekarz kazał odstawić wszystkie leki (luteine, heparyne ) i czekaliśmy na oczyszczenie organizmu samoistne. Musiałam sprawdzać betę czy spada, w ciągu max 2 tyg przychodziła @. Następny cykl był już pod znakiem starań. Raz beta po kilku spadkowych wynikach nagle wystrzelila pięciokrotnie w górę i wtedy położył mnie lekarz do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej . Kilka dni obserwacji i beta znowu spadała. Rozwazano podanie metotrexatu a gdyby to nie pomogło to zabieg.
Natomiast moja koleżanka była czyszczona za każdym razem - zależy od lekarza. Im mniej ingerencji w macice tym mniej w niej zrostow i większe szanse na implantacje następnym razem.

[emoji127] 28.10.2017
 
Mogę Ci powiedzieć jak to wyglądało u mnie przy naturalnych ciazach a też brałam leki na podtrzymanie.
Tak, lekarz kazał odstawić wszystkie leki (luteine, heparyne ) i czekaliśmy na oczyszczenie organizmu samoistne. Musiałam sprawdzać betę czy spada, w ciągu max 2 tyg przychodziła @. Następny cykl był już pod znakiem starań. Raz beta po kilku spadkowych wynikach nagle wystrzelila pięciokrotnie w górę i wtedy położył mnie lekarz do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej . Kilka dni obserwacji i beta znowu spadała. Rozwazano podanie metotrexatu a gdyby to nie pomogło to zabieg.
Natomiast moja koleżanka była czyszczona za każdym razem - zależy od lekarza. Im mniej ingerencji w macice tym mniej w niej zrostow i większe szanse na implantacje następnym razem.

[emoji127] 28.10.2017
Ok , dziekuje. Jade oddac krew :(
 
reklama
No hej kochane,ja juz jakos sie ogarnelam po przykrych wiadomosciach,ze sie nie udalo i nabieramy sil zeby walczyc dalej:)
mam pytanko we wtorek wieczorem nie wzielam juz leków(ze wzgledu na to ze beta byla negatywna) i dzisiaj juz mi sie zaczela @.Jestem troche w szoku ze tak szybko???3 dzien po odstawieniu lekow i juz?
 
Do góry