reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję. Taki czas u nas. Mi spanie odeszło i mam więcej energii, jeszcze żeby te mdłości poszły sobie to byłoby całkiem pięknie. Juz niebawem

[emoji127] 28.10.2017

Czekam z niecierpliwoscia az bede mogla wybrac sie na zakupy zamiast na kanape pod kocyk [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! Jestem tu całkowicie nowa! Od jakiegoś czasu czytam forum.
Jestem tydzień po transferze 3 dniowych embrionkow, za tydzień beta, oby się udało! To mój pierwszy transfer ale bardzo liczę na ciąże jak my wszystkie, po 4 latach strania miejmy nadzieje że to będzie to!
Witaj i powodzenia oczywiście na testowaniu.
 
Tu sa moje dwa dupki malutkie ( w samym centrum 2 malutkie kreseczki)- mam nadzieje ze Róża i Mieszko maja sie swietnie. Ja teraz czuje sie dobrze zadnego bolu nic, ale po pobraniu jajek byl koszmar, podczas brania hormonow koszmar, sam transfer byl bolesny ale teraz ok tylko czuje jakis jakby balonik malutki w brzuchu.
Czy mam dzis raczej lezec czy normalnie funkcjonowac? Wlasnie wlaczylam pralke, zrobilam mezowi kanapki i zaraz biore sie za obiad. Tak bardzo sie martwie przy tym wszystkim. Mam nadzieje ze wy dziewczyny macie sie dobrze. Te dwa tygodnie czekania beda najdluzszymi tygodniami ever.
Jesli dzis mialas transger, polez troche. Szczegolnie ze mily nie byl. Masz sie nie przemeczac, gotowac - tak, wieszac firanki -nie. Nie dzwigaj nic.

Niech Róża i Mieszko zamieszkaja u mamusi na.dlugie 9 miesiecy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No, to dzisiejsze efekty podgladania
1492100079-aaaaaa.jpeg

1492100086-aaaaaa.jpeg

Na tym dolnym zdjęciu udało się oba uchwycić [emoji7]

[emoji127] 28.10.2017
Mega widoki ! Gratulacje.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie niestety strasznie lutinus podrażnia i powoduje u mnie stan grzybiczny teraz przed podejściem do transferu i wcześniejszy transfer byłam na nystatynę dopochwowej bo niestety przez lutinus mam grzybicę, wczoraj pytałam położnej powiedziała że spokojnie jeszcze można aplikować sobie do pochwy lactovaginal jeśli po lutinusem lub innym progesteronu w dopochwowym pojawiają się podrażnienia i pieczenie.
Ja też tak miałam i teraz mam Crinone i jest super. Chyba nie ma go na refundację ale jest to taka ulga!
 
Dziewczyny pytanie do tych co miały hiperkę. Mój lekarz twierdzi że jak we wtorek będzie punkcja i zamrożą mi zarodki to on chce żebym miała transfer dopiero w czerwcu bo niby tyle powinnam odczekać . Dziwne to dla Mnie bo mam ok 14 pęcherzyków i nic nie wskazuje na hiperke i czekać aż dwa cykle [emoji853][emoji853][emoji853]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja miałam mala hiperke (12 jaj dojrzałych zapłodnilo się 7) i transfer w tym samym cyklu. Mój lekarz mówił, że czasami nawet to pomaga jak jest mala hiperka. Mial racje. Mamy z tego podejścia córeczkę:)
 
Ja też tak miałam i teraz mam Crinone i jest super. Chyba nie ma go na refundację ale jest to taka ulga!

A ten żel bierzesz raz dziennie... Ten lutinus też nie jest refundowane za 21globulek (1op) płacę 170zl a na tydzień muszę mieć 2op bo biorę 3x2... + Duphaston który też nie jest refundowany i też go biorę 3x2
 
reklama
Do góry