reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie Dziewczyny, jestem tu nowa i bardzo bym chciała dołączyć do Waszego forum.
Aktualnie czekam na pierwsza betę- miałam w poniedziałek podana jedna blastusie i strasznie, ale to strasznie się martwię czy nam się udało :( to nasze pierwsze podejście do ivf. Wczesniej, w listopadzie 2014 udało mi się zajść w ciąże naturalnie ale moje szczęście szybko się skończyło- ciąża obumarła w 7 tyg i miałam łyżeczkowanie. Później, ponad rok staraliśmy się o dzidzie ale nic nie wychodziło. Zaczęliśmy się badać i wyszła mi najpierw wrogość śluzu a później niedrożność obu jajowodów :( totalnie się załamałam po tej diagnozie i dopiero w styczniu tego znalazłam siły żeby spróbować jeszcze zawalczyć o nasze maleństwo. Ja leczę się w Warszawie. Pozdrawiam Was cieplutko i trzymam bardzo mocno kciuki za największe marzenie kazdej z Was :)
Witaj na pokładzie [emoji6] trzymam kciuki

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Witajcie Dziewczyny, jestem tu nowa i bardzo bym chciała dołączyć do Waszego forum.
Aktualnie czekam na pierwsza betę- miałam w poniedziałek podana jedna blastusie i strasznie, ale to strasznie się martwię czy nam się udało :( to nasze pierwsze podejście do ivf. Wczesniej, w listopadzie 2014 udało mi się zajść w ciąże naturalnie ale moje szczęście szybko się skończyło- ciąża obumarła w 7 tyg i miałam łyżeczkowanie. Później, ponad rok staraliśmy się o dzidzie ale nic nie wychodziło. Zaczęliśmy się badać i wyszła mi najpierw wrogość śluzu a później niedrożność obu jajowodów :( totalnie się załamałam po tej diagnozie i dopiero w styczniu tego znalazłam siły żeby spróbować jeszcze zawalczyć o nasze maleństwo. Ja leczę się w Warszawie. Pozdrawiam Was cieplutko i trzymam bardzo mocno kciuki za największe marzenie kazdej z Was :)
Witamy i trzymamy kciuki za wysoka bete
 
To bylo juz tak wczesniej zrobione?
Mega fajne!

Moze mogloby tak zostac, kazdy by sie wpisywal i moze jedna z nas publikowala to rano?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Zrobiłam ten plik w 2 minutki i wkleiłam listę. Ale trzeba to przerobić zeby daty, nick i opis były w osobnych kolumnach. Robiłam to na komórce wiec cieżko sie tam pliki obsługuje.
Ja moge w wolnej chwili jutro to uporządkować na start, ale nie bywam na tyle regularnie zeby wklejac codziennie kalendarz. Takze ktoś inny mógłby sie zadeklarować.
Warto by było link gdzieś umieścić zeby każdy go mógł odnaleźć. Nie wiem gdzie by mozna było go przypiąć....




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
oczywiscie,ze mowilam ,ze to ciaza z in vitro ale nie ma to znaczenia.robilam in vitro w Polsce wiec w ich klinikach nie ma chyba dla mnie miejsca
Jest cos w tym bo ja musiałam sie zaszczepic przeciwko zoltaczce przed ivf i w polsce bylo za pozno zeby to zrobic wiec poszłam do gp i powiedzialam ze bede miala w polsce ivf ze potrzebuje tej szczepionki to mi powiedzial ze jak polska mi robi ivf to czemu mnie nie zaszczepili i musialam specjaline na szczepienie przyleciec do polski. Fakt ze powiedzial ze sie dowie odgornie czy moze podac ta szczepionke w takim przypadku ale i tak byla odmowa.
 
Zrobiłam ten plik w 2 minutki i wkleiłam listę. Ale trzeba to przerobić zeby daty, nick i opis były w osobnych kolumnach. Robiłam to na komórce wiec cieżko sie tam pliki obsługuje.
Ja moge w wolnej chwili jutro to uporządkować na start, ale nie bywam na tyle regularnie zeby wklejac codziennie kalendarz. Takze ktoś inny mógłby sie zadeklarować.
Warto by było link gdzieś umieścić zeby każdy go mógł odnaleźć. Nie wiem gdzie by mozna było go przypiąć....




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Na poczatek moglabym to byc ja.
Napisalam ci priv w tej sprawie, zalozylam osobna skrzynke mailowa, ktora moglaby byc przekazywana z kalendarzem. Mozemy to dogadac osobno na priv i przedstawic reszcie dziewczyn, co ty na to?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry