reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moje drogie! Nadal szukam chętnej, która od kwietnia poprowadzi kalendarz!
*** *** ****


Trzymamy kciuki za wysokie bety i za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasza wiosna. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


30.03 - dusia88 - betowanie
30.03 - Julita1234 - betowanie
30.03 - Joko86 - kontrola w czasie stymulacji

31.03 - Jasani - wizyta przed in vitro

03.04 - Emilianka6966 - transfer
03.04 - jaskolcia - wizyta u gina prowadzącego ciążę
04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
04.04 - karolina1984 - betowanie 1
05.04 - jaskolcia - badanie echa serca płodu
05.04 - adunnnia90 - wizyta kontrolna przed crio
07.04 - tulipanka1988 - USG serduszkowe 2 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
07.04 - Roksii89 - betowanie
10.04 - tusiaczzek1988 - betowanie
12.04 - yplocka - USG genetyczne
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy miałaś podobny problem? Jak przyjmowałaś leki i czy jakieś dodatkowe badania są potrzebne?
Jestem przed 3 podejsciem do pelnej procedyry. O mutacji dowiedzialam sie na 4 dni przed punkcja. Dosralam clexan i acard. Ale nie udalo sie z powodu hu.. plemnikow przy punkcji. Przy tej mutacji trzeba zrobic porzadek z wit b ktore wymienilam. Zwyklych form nasz organizm nie przysfaja. Musisz go nasycic mwtylowanymi formami
Zrob sobie poziom homocysteiny te witaminy zmniejszaja jej poziom. Optymalny poziom homocysteiny przed zajsciem w ciaze powinien byc ponizej 8
 
Ja właśnie dopiero w piątek się dowiem którym protokołem ewentualnie będę szła. Widzę, że coraz więcej nas z IUI. A tam niestety nie za wesoło...
Powiem Wam szczerze co sądzę o iui. Wierzyłam bardzo w powodzenie inseminacji, bo przecież wszystko było ok, nasienie ok ,owulacja super,endometrium przed każdżą iui wzorowe, a i tak nic. Wielu osobom się jednak powiodło, więc nie traciłam nadziei do końca. Natomiast nie da sie ukryć, bynajmniej w moim odczuciu, że lekarze mają parcie na invitro- nie oszykujmy się są to kliniki prywatne, muszą dbać o płynność finansową, a iui nie jest zbyt dochodowe. Nie mówię że jest to regułą, ale mam wrazenie że lekarze nie przykładają się do iui...Liczymy na ten cudowny dzień, czekamy do idealnego momentu po zastrzyku, wcześniej abstynencja bo maż musi oddać dobre nasienie, wiec nijak nie zwiększamy naszych szans, po prostu liczymy na cud, a taki też się zdaża, aczkolwiek wiemy dokładnie jakie są szanse. Niesmak porażki jest tak duży, że pomimo kolejnych szans człowiek traci nadzieję,a to czasami blokuje organizm na maksa. I tak też było w moimi przypadku, ehhh nie jest przyjemny nasz los, ale poddawać też sie nie wolno:)
 
narazie biore estrofem 3x 1 i luteinę 2x3 dopochwowo,taki zestaw od 17 dc, w niedzielę na dzień przed transferem mam zastrzyk z fraxipariny:) nie wiem dlaczego ten zastrzyk,nie dopytałam
Mnie Fraxiparyne lekarz kazal.wlaczyc razem z estrofemem i luteina.... juz 20+ dni sie tym kluje. To przeciwzakrzepowe jest, tak tylko spojrzalam na ulotke, bo przy tylu lekach przestalam je czytac...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam szczerze co sądzę o iui. Wierzyłam bardzo w powodzenie inseminacji, bo przecież wszystko było ok, nasienie ok ,owulacja super,endometrium przed każdżą iui wzorowe, a i tak nic. Wielu osobom się jednak powiodło, więc nie traciłam nadziei do końca. Natomiast nie da sie ukryć, bynajmniej w moim odczuciu, że lekarze mają parcie na invitro- nie oszykujmy się są to kliniki prywatne, muszą dbać o płynność finansową, a iui nie jest zbyt dochodowe. Nie mówię że jest to regułą, ale mam wrazenie że lekarze nie przykładają się do iui...Liczymy na ten cudowny dzień, czekamy do idealnego momentu po zastrzyku, wcześniej abstynencja bo maż musi oddać dobre nasienie, wiec nijak nie zwiększamy naszych szans, po prostu liczymy na cud, a taki też się zdaża, aczkolwiek wiemy dokładnie jakie są szanse. Niesmak porażki jest tak duży, że pomimo kolejnych szans człowiek traci nadzieję,a to czasami blokuje organizm na maksa. I tak też było w moimi przypadku, ehhh nie jest przyjemny nasz los, ale poddawać też sie nie wolno:)
Zdaniem mojego lekarza IUI ma największy sens gdy wykryje się wrogi śluz szyjki macicy. W innym wypadku to po prostu loteria a regularne współżycie z kontrolą cyklu jest tak samo efektywne o wielokrotnie tańsze. Z tego względu ja nawet nie zastanawiałam się nad IUI

[emoji127] 28.10.2017
 
Zdaniem mojego lekarza IUI ma największy sens gdy wykryje się wrogi śluz szyjki macicy. W innym wypadku to po prostu loteria a regularne współżycie z kontrolą cyklu jest tak samo efektywne o wielokrotnie tańsze. Z tego względu ja nawet nie zastanawiałam się nad IUI

[emoji127] 28.10.2017
Nam nawet nie proponowano, ze.wzgledu na slabe parametry nasienia...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry