reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie dziewczyny,
nieśmiało chciałam się dołączyć do forum :) ...sama jestem po transferze (25.03.2017 dwie blastocysty), jestem już po pierwszej weryfikacji - badanie bHCG, progesteron i estradiol. W mojej klinice robią tak z automatu, aby na bieżąco weryfikować podawanie leków. Okazuje się że mam niski progesteron 14ng/ml i już sobie wkręcam różne historie, beta 3 ale to ponoć pozostałości po pregnylu.
Pozdrawiam Was wszystkie:)
Witam i trzymam kciuki [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny,
nieśmiało chciałam się dołączyć do forum :) ...sama jestem po transferze (25.03.2017 dwie blastocysty), jestem już po pierwszej weryfikacji - badanie bHCG, progesteron i estradiol. W mojej klinice robią tak z automatu, aby na bieżąco weryfikować podawanie leków. Okazuje się że mam niski progesteron 14ng/ml i już sobie wkręcam różne historie, beta 3 ale to ponoć pozostałości po pregnylu.
Pozdrawiam Was wszystkie:)
Witam i trzymam kciuki :-*
 
Witaj , chyba wiem w jakiej klinice jesteś., hihi Invicta :)ja miałam w 3dpt progesteron niecałe 14 a w 10dpt już 100 , beta póki co tylko dobrze wróży :)pewnie będzieszybko miała konsultacje to zwiększą Tobie dawki progesteronu. TRZYMAM KCIUKI :biggrin2:
Dokładnie Invicta. Dziękuję za dobre słowa :)
 
Witajcie dziewczyny,
nieśmiało chciałam się dołączyć do forum :) ...sama jestem po transferze (25.03.2017 dwie blastocysty), jestem już po pierwszej weryfikacji - badanie bHCG, progesteron i estradiol. W mojej klinice robią tak z automatu, aby na bieżąco weryfikować podawanie leków. Okazuje się że mam niski progesteron 14ng/ml i już sobie wkręcam różne historie, beta 3 ale to ponoć pozostałości po pregnylu.
Pozdrawiam Was wszystkie:)
Witam,ja też z Invicty.Powodzenia ;)
 
reklama
Do góry