reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dreams came true... [emoji10]
Zdrówka Wam obu, jak dojdziesz do siebie to napisz szczegóły .

@Sylwetka86, idz jutro na badania , po co czekac kolejny dzien w stresie .

Oska powodzonka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jutro pójdę na badanie macie racje. A takie plamienia oprócz implantacji niskiego progesteronu z jakiego powodu mogą jeszcze występować ?
A powodów moze być duzo...Jezeli to ET to plamienia mogą być po punkcji jajników. Jakieś zawirowania hormonalne jak spadek estardiolu/progesteronu. Jednask wysoki poziom prg powduje przekrwienie tkanek i delikatne naczynka mogą pękać.. Może jest jkaiś krwiaczek, może taka twoja uroda:-p jezeli to crio to podobnie, ale i za kazdym razem plamienie implantacyjne jest wysoko prawdopodbne. Beta koniecznie i prg. Który to dpt? ilu dniowy zarodke?
 
WItam. Mam takie male pytanko czy 9 dpt przy takiej becie robilas moze test ? Pytam bo ja dzis zrobilam test i wyszedl negatywny i jade wlasnie po pracy na krew bhcg ... I stresa mam:/
Tak robiłam i nie wyszedł mi.. Dopiero ponad 300 wychodziły testy. Ogólnie testy tez zafałszują wyniki w druga strone te suupoer czułe. Było już na forum, że była kreska a beta 0. Dlatego ja polecam tylko betahcg!
 
A powodów moze być duzo...Jezeli to ET to plamienia mogą być po punkcji jajników. Jakieś zawirowania hormonalne jak spadek estardiolu/progesteronu. Jednask wysoki poziom prg powduje przekrwienie tkanek i delikatne naczynka mogą pękać.. Może jest jkaiś krwiaczek, może taka twoja uroda:-p jezeli to crio to podobnie, ale i za kazdym razem plamienie implantacyjne jest wysoko prawdopodbne. Beta koniecznie i prg. Który to dpt? ilu dniowy zarodke?
7 dpt i 5 dniowy zarodek
 
reklama
Do góry