reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Robiłam dzisiaj w dniu transferu progesteron wynik 17.62, dzwoniłam do doktorka powiedzial ze bardzo dobrze, ale nie pytałam czy mam jeszcze w którys dzień robić, robiliście jeszcze progesteron po transferze?
 
Dziewczyny ja poniedziałek punkcja, a środa transfer. To nie za szybko? Wykupiłam też dziś leki po transferze i dwa dni przed. Luttagen, encorton, fragmin i prolutex. Mialyscie taki zestaw? Udało się z nim??
 
Myśl pozytywnie albo wcale i mniej tym lepiej :p czytaj książki oglądaj film a ciocia z forum trzyma za was kciuki odpoxxywajcie przez 9 miesięcy
ODPOCZYWAJ Ile sie da i tak sie wystarczajaco meczymy biorac leki, zastrzyki przed i po, wiec tyle sie nam nalezy, musimy odpoczywac i walczyc do konca zeby nasze malenstwa zostaly z nami:) bedzie dobrze trzymam kciuki , ja tez nie wierzylam ze sie uda za 1 razem a wychodzi na to ze sie udalo, do kazdej z nas los sie usmiechnie:):):);):) trzymam mocno kciuki za wszystkich!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyny ja poniedziałek punkcja, a środa transfer. To nie za szybko? Wykupiłam też dziś leki po transferze i dwa dni przed. Luttagen, encorton, fragmin i prolutex. Mialyscie taki zestaw? Udało się z nim??
Ja mialam punkcie w piatek, a transfer w srode, balam sie ze bedzie pozno ale sie udalo, jak ci lekarze tak ustalili to tak musi byc, kazdy jest inny, a oni wiedza co robia
 
Do góry